Apie mus

„Šiaulių letenėlė“ – tai kelių, neabejingų gyvūnams savanorių kuriami nauji gyvūnų globos namai Šiaulių rajone, Sneigių kaime!

Misija: 

Gelbėti myriop pasmerktus šunis ir kates, kurie patenka į Šiaulių rajono sanitarinę tarnybą Gruzdžiuose. Rajonuose nėra gyvūnų globos namų, tik sanitarinės tarnybos, tad mes siekiame parodyti savo pavyzdžiu, jog yra kita galimybė spręsti visų Lietuvos miestų rajonų beglobių gyvūnų problemą, ne tik juos pasmerkiant mirčiai. Mūsų, kaip ir kitų Lietuvoje bei pasaulyje veikiančių giminingų įstaigų, tikslas – visomis išgalėmis gelbėti nuo pražūties išmestus, apleistus, nuskriaustus, sužalotus, paliktus, senus ir jaunus, sveikus ir ligotus beglobius gyvūnus, sukuriant jiems šviesesnio rytojaus viltį, suteikiant šilumą, saugumą ir meilę, kurių jiems taip stinga.  

27 komentarai

  1. Sveiki, norejau pasiklausti ar pas jus yra mazu kaciuku patineliu? Ir ar jie jau pas jus buna sterelizuoti ar tuo pasirupinti turi zmogus pasiemes kaciuka?

    1. Sveiki, taip yra 😉 o mažiukai dovanojami nekastruoti, paaugus, šeimininkas įsipareigoja juos kastruoti.

  2. Laba diena, priklydo jauna katė su trimis kačiukais. Gal padėtumėte jiems rasti naujus namus? įdėjau skelbimus, tačiau deja niekas neatsiliepė. Nežinau ką daryti.

    1. Sveiki, atsiųskite katinėlių nuotraukas, aprašymą, kontaktus į el. paštą siauliu.letenele@gmail.com ar žinutę į mūsų fb paskyrą, paskelbsime. O Šiaulių mieste beglobius priima, jei turi vietos Šiaulių gyvūnų globos namai https://www.facebook.com/siauliugyvunuglobosnamai/, mes gelbėjame Šiaulių rajono beglobius, nes jais daugiau niekas nesirūpina, o Šiaulių miestas turi savo prieglaudą 😉 bet primename, kad jauni, maži, neskiepyti katinėliai prieglaudose beveik visada suserga 🙁

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Besikuriantys gyvūnų globos namai Sneigiuose, Kužių sen., Šiaulių r.