Apie mus

„Šiaulių letenėlė“ – tai kelių, neabejingų gyvūnams savanorių kuriami nauji gyvūnų globos namai Šiaulių rajone, Sneigių kaime!

Misija: 

Gelbėti myriop pasmerktus šunis ir kates, kurie patenka į Šiaulių rajono sanitarinę tarnybą Gruzdžiuose. Rajonuose nėra gyvūnų globos namų, tik sanitarinės tarnybos, tad mes siekiame parodyti savo pavyzdžiu, jog yra kita galimybė spręsti visų Lietuvos miestų rajonų beglobių gyvūnų problemą, ne tik juos pasmerkiant mirčiai. Mūsų, kaip ir kitų Lietuvoje bei pasaulyje veikiančių giminingų įstaigų, tikslas – visomis išgalėmis gelbėti nuo pražūties išmestus, apleistus, nuskriaustus, sužalotus, paliktus, senus ir jaunus, sveikus ir ligotus beglobius gyvūnus, sukuriant jiems šviesesnio rytojaus viltį, suteikiant šilumą, saugumą ir meilę, kurių jiems taip stinga.

Bendra informacija:

Visi, kas gali, nori prisidėti prie mūsų ne tik darbais ar daiktais, o ir finansiškai, tą jau gali padaryti. Tik su Jūsų pagalba mes galime eiti į priekį. Kiekvienas euras, centas mums labai padės pasiekti vieno tikslo:

KAD GYVŪNAI RASTŲ MYLINČIUS IR RŪPESTINGUS ŠEIMININKUS, KAD NEBEREIKTŲ KENTĖTI TEN, KUR JIE PATENKA IKI MŪSŲ!

„Šiaulių letenėlės“ rekvizitai

VšĮ „Šiaulių letenėlė„, įmonės kodas: 303381424Sneigių km., Šiaulių raj., tel. 867612231

PayPal sąskaita – letenelesprieglauda@gmail.com arba spauskite: PayPal

Trumpasis paramos nr. Lietuvoje – 1670, kuriuo galite labai lengvai skirti paramą, tiesiog išsiuntę SMS (Bitė, Telia (Omnitel), Tele2) žinutę su tekstu:

LETENELE1 (paaukosite 1 EUR); 

LETENELE2 (paaukosite 2 EUR);

 LETENELE5 (paaukosite 5 EUR)

Banko sąskaitos:

  Šiaulių bankas: LT877180000003700239,

SWIFT/BIC kodas CBSBLT26

SEB bankas: LT40 7044 0600 0802 9426,  

SWIFT/BIC kodas: CBVI LT 2X

Paysera: LT363500010001883319

Mokėjimo paskirtis: EVP1010001883319

23 komentarai

  1. Sveiki, norejau pasiklausti ar pas jus yra mazu kaciuku patineliu? Ir ar jie jau pas jus buna sterelizuoti ar tuo pasirupinti turi zmogus pasiemes kaciuka?

    1. Sveiki, taip yra 😉 o mažiukai dovanojami nekastruoti, paaugus, šeimininkas įsipareigoja juos kastruoti.

  2. Laba diena, priklydo jauna katė su trimis kačiukais. Gal padėtumėte jiems rasti naujus namus? įdėjau skelbimus, tačiau deja niekas neatsiliepė. Nežinau ką daryti.

    1. Sveiki, atsiųskite katinėlių nuotraukas, aprašymą, kontaktus į el. paštą siauliu.letenele@gmail.com ar žinutę į mūsų fb paskyrą, paskelbsime. O Šiaulių mieste beglobius priima, jei turi vietos Šiaulių gyvūnų globos namai https://www.facebook.com/siauliugyvunuglobosnamai/, mes gelbėjame Šiaulių rajono beglobius, nes jais daugiau niekas nesirūpina, o Šiaulių miestas turi savo prieglaudą 😉 bet primename, kad jauni, maži, neskiepyti katinėliai prieglaudose beveik visada suserga 🙁

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Besikuriantys gyvūnų globos namai Sneigiuose, Kužių sen., Šiaulių r.