Gegužių 48 katyčių šeima. Šiauliai.

Dar viena šeimyna – 4 širdelės išgelbėtos! Tik atsiradus naujajai globėjai Evelinai (AČIŪ Jai!), suskubome gaudyti laukinę šeimą. Tai jaunutė katytė, kuri kieme po laiptais atsivedė 3 kačiukus😔 Privalėjome nedelsiant gaudyti murkliukus, kad lauke tykojantys virusai nepasiglemžtų mažųjų 😓 Kačiukai vienas po kito buvo kantriai gaudomi bei vežami globėjai.
Šiuo metu visa šeima džiaugiasi sočiu bei saugiu gyvenimu😊. Pirmadienį bus pradedamos procedūros: apžiūra, kirminimas, blusinimas. O vėliau lauks skiepai, čipavimas bei katės mamos sterilizacija.
Visos šios procedūros kainuos, todėl prašome prisidėti prie jų apmokėjimo: http://siauliuletenele.lt/paaukokite/ !
Norintys paremti šią murkliukų šeimyną maistu, kreipkitės tel. nr. 867612231 arba užsukite į Šiaulių Akropolio Kiką ir maistelį palikite tam skirtoje dėžėje.

Šviesioji BELA
Juodmargė DEIZĖ
Rainai balta PUMA
Nukirmintos, nublusintos.

Trys 2 mėn. katytės skubiai ieško namų arba laikinos globos.
Kačiukės prieš mėnesį buvo pagautos Gegužių 48, bet laikina globėja nebegali laikyti, nes turi išvykti, tad spalio 2 d., neatsiradus globai, mažylės vyks į prieglaudą, o ten joms didelė rizika susirgti, nes dar neskiepytos…

Edna – jauna, trijų kačiukų mamytė. Labai graži, tačiau jautri, baisiai stresuoja, todėl atskirta nuo vaikučių. Sterilizuota, vakcinuota ir čipuota, 1.5metų amžiaus. Tel. 868797671

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *