JUODASIS SĄRAŠAS

Margarita Petrauskienė (Andruškaitė), Šiauliai – yra „priglaudusi“ ne vieną katytę tiek iš mūsų, tiek iš Šiaulių gyvūnų globos namų, kurių likimas nežinomas. Pasak jos, kai kurios dingusios, kai kurios mirusios…

Laura Misevičienė (Jurytė), Šiauliai – į jos namus buvo atvežta mūsų globotinė katytė Melani, kurios likimas dabar nežinomas. Anot Lauros, katytė buvo netvarkinga, agresyvi, todėl išvežė ją į kaimą Klaipėdos rajone, nespėjus mums susiderinti dėl jos atsiėmimo.

Kristina Pociūtė (ir jos vyriškis Giedrius), Šiauliai – priėmė į savo namus mūsų kalytę Megą, kurios po savaitės atsisakė, nes surado, jų manymu, geresnį šunį. Pranešė, kad kalytė pabėgo, o rastojo šuns nenorėjo grąžinti savininkui, sutiko, tik pagrasinus iškviesti policiją. Savo globotinę radome Kristinos ir Giedriaus kaimyno būste.

Saulius Uscila su žmona, Joniškis – labai norėjo suteikti namus (gyvena bute) kalytei Karai. Įtikinėjo, kad tikrai galės daug laiko, dėmesio skirti jai, nes buvo informuoti, kad Kara aktyvi šunytė. Deja, išaiškėjo, kad kalytė buvo laikoma apleistame sandėliuke, neprižiūrima ir nemylima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *