2020m. ataskaita

Mieli mūsų draugai, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet norime pasidžiaugti pasiektais „Šiaulių letenėlės“ rezultatais per 2020-uosius metus. Šių pasiekimų nebūtų be Jūsų palaikymo❤🙏.

Daugeliui praėję metai buvo sunkūs dėl visuotinės padėties pasaulyje. Mums tie metai buvo taip pat labai nelengvi. Beglobių gyvūnų skaičius nemažėjo, o didėjo. Karantinas padarė savo… Daug žmonių neteko darbų, todėl mus, „Šiaulių letenėlę“, gyvuojančią tik iš žmonių aukų, tai palietė. Mes su Jumis lyg grandinė…pablogėjus vienai dalelei, pasijaučia visiems.
Tačiau mes tikrai nesiskųsim, nes kad ir kaip sunku buvo, 2020 metus išgyvenom pakankamai sklandžiai. Su jumis drauge kaip tikra KOMANDA.

Negana to, šauniai ir prasiplėtėm. Įsigyti dar keturi nameliai, kuriuose įsirengėm patalpas kambariniams šuneliams.
Dalyvavom aukok.lt portale su projektu ,,Už rytojų be grandinių!“. Beveik metus laiko rinkom lėšas (14 500 eurų) erdvių voljerų statyboms. Mums pavyko! Ačiū labai visiems, kurie aukojo! Prieš pat didžiąsias metų šventes, darbai buvo baigti ir 28 nauji voljerai užsipildė naujais gyventojais.

Dalyvavom nevyriausybinių organizacijų veiklos rėmimo programoje su projektu ,,Programos P-S-P įgyvendinimas Šiaulių rajone“, siekiant užkirsti kelią besaikiam kačių dauginimuisi. Buvo prašyta lėšų 30 kačių sterilizacijai/kastracijai. Daugiausia kačių buvo sterilizuota/kastruota aplink Kuršėnus. Savanorės intensyviai gaudė kates, vežė jas į klinikas ir, ,,išlaisvintas“ nuo dauginimosi, paleido atgal į jų gyvenimąsias vietas, kuriose jas maitina ir pagloboja. Viso katulių buvo 48. Kadangi savanorės tokius atstumus (Kuršėnai-Šauliai) katytes vežiojo už savo lėšas (ačiū joms be galo už atsidavimą), turėjome galimybę maksimaliai panaudoti gautus projektui pinigus (1000 eurų). Populiacijos mažinimas vyksta ir toliau, tik jau už organizacijos lėšas. Dėl šios opios problemos planuojame kreiptis į Šiaulių rajono savivaldybę. Tai neturėtų būti tik gyventojų ir prieglaudų problema. Be savivaldybių, seniūnijų pagalbos tiesiog neįmanoma net pristabdyti benamių kačių dauginimosi…

Dabar skaičiai 😉
Per 2020-uosius metus:
Atvyko į prieglaudą 270 šunų ir 426 katės.
Rado namus 182 šunys, 232 katės.
Grįžo pas savo senuosius šeimininkus 4 šunys ir 2 katės.
Žinoma, per tokį gyvūnų srautą nepavyksta išvengti netekčių, nes kai kurie atvyksta sunkiai sužaloti, sergantys… o kai kurie tokie seni, kad jie taip ir pabaigia savo dienas mūsų prieglaudėlėje.
Per praėjusius metus neišgyveno 9 šunys ir 46 katytės. Juos palydim ir prisimenam.

O džiugesį ir „ugnelę“ žengti pirmyn palaiko išgelbėti ir radę namūs LETENIUKAI❤ Tokių daug…ir tai teikia viltį, kad rytojus mažesniųjų bus daug geresnis. MES SU JUMIS UŽ SAVUS…

Finansinės atskaitomybės dokumentai