ALIKA

Alika rado namus.

Pirmadinį sulaukėme iš policijos pareigūnų prašymo padėti Akmenės rajone gyvenančiam šuniukui, kuriam šeimininkas bandė nupjauti galvą. Taip tvirtino liudininkai.

Savanorė Roberta jau temstant šoko į automobilį ir išvyko ieškoti tamsoje vienkiemio ir gelbėti žudomą šunį.

Aišku, niekas Alikai nebandė nupjauti galvos- tiesiog kalytė ilgą laiką buvo pririšta, galimai virve, kurią mėgstantys stikliuką sodybos gyventojai pamiršo atlaisvinti, ir ji įaugo į odą. Tai patvirtino ir veterinarų išvados. Žaizda jau baigia sugyti, nes Alika tuo metu, kai nuvyko savanorė, lakstė laisvai.

Atlikti kraujo tyrimai rodo anemiją, bet Alika nėra labai išliesėjusi. Matomai, buvo maitinama, tik prastai.
Alika jaučiasi gerai ir, kas keisčiausia- yra labai komunikabili tiek su žmonėmis, tiek su šunimis. Kankinta, spardyta, ji vistiek pasitiki žmogumi. Gal kiek atsargiai. Ji tiesiog jaučia, kad čia jai niekas negresia.

Mes maitinsime Aliką kokybišku maistu, vakcinuosime, čipuosime ir sterilizuosime. Labai tikimės, kad atsiras geras žmogus, kuriam ši gražuolė įkris į širdį amžiams ir likusį gyvenimą Alika galės mėgautis tikru šuns- draugo- šeimos nario gyvenimu.

Veterinarų apžiūros išvados išsiųstos policijai ir VMVT. Tikimės, kad šeimininkas bus nubaustas ir pasimokys, nes ten dar liko Alikos sesė, kurios nenorėjo atiduoti ir vienas mažas šuniukas, pririštas prie būdos.

Be galo būtume dėkingi, jei prisidėtumėte prie kalytės kelionės į šviesų rytojų.

PARAMA


Paskirtis Alikai.
Ačiū!💗

Vaizdo įrašas