“Šiaulių letenėlė” – tai vadovės Ingridos Butkutės ir kelių, neabejingų gyvūnams savanorių/darbuotojų kuriami gyvūnų globos namai Šiaulių rajone, Verbūnų kaime bei Šiauliuose, Erdvės g. 5 (Zokniai, ten įsikūrusios tik katytės)!

2014 metais įsikūrėme tam, kad galėtume gelbėti myriop pasmerktus šunis ir kates, kurie patekdavo į Šiaulių rajono Kuršėnų komunalinio ūkio sanitarinę tarnybą Gruzdžiuose. Ten patekę gyvūnai po karantino laikotarpio būdavo eutanazuojami. Mes siekėme parodyti savo pavyzdžiu, jog yra kita galimybė spręsti visų Lietuvos miestų rajonų beglobių gyvūnų problemą, ne tik juos pasmerkiant mirčiai. Mūsų, kaip ir kitų Lietuvoje bei pasaulyje veikiančių giminingų įstaigų, tikslas – visomis išgalėmis gelbėti nuo pražūties išmestus, apleistus, nuskriaustus, sužalotus, paliktus, senus ir jaunus, sveikus ir ligotus beglobius gyvūnus, sukuriant jiems šviesesnio rytojaus viltį, suteikiant šilumą, saugumą ir meilę, kurių jiems taip stinga.

34 thoughts on “Apie mus

  1. Sveiki, turime 7 mažus šuniukus, bet neturime galimybės juos visus auginti, gal atsirastų jiems vietos pas Jus?

    1. Sveiki, reikia šuniukams ieškoti namų, atsiųskite nuotraukų į FB paskyrą ar į el. paštą siauliu.letenele@gmail.com, parašykite ten, koks jų amžius, vietovę, kontakt, tel., paskelbsime. Jų mamytę būtinai sterilizuokite.

  2. Sveiki, pas mus kazkas atveze ir prie keliuko paliko mazus suniukus. Pati augint negaliu, nes auginame azijos aviganius ir nepripazysta jie kitu gyvunu namuose. Gal atsirastu pas jus vietos mazyliams?

    1. Sveiki, dėl priėmimo turite susiderinti viską su vadove tel. 867612231. Taip pat labai lauksime šuniukų nuotraukų su aprašymu ir kontaktiniu tel. į el. paštą siauliu.letenele@gmail.com, paskelbtume savo facebook paskyroje. Ačiū Jums!

Comments are closed.