ARČIS

Arčis. Gavom žinią,kad Klevo soduose priklydęs šuo.Gražus,aristokratiškoslaikysenos,mokantis kelias komandas,su spygliuotu antkakliu.Po dviejų savaičių tas pats šuo tuose pačiuose soduose,tik sulysęs,šlubuojantis,jau be antkaklio..Arčis labai mielas,draugiškas,labai norintis bendrauti.Manome,kad jis tikrai nebuvo ,,būdinis“,nes žvilgantis kailis(prieš dvi savaites) ir draugiškumas išduoda tai,kad jis gyveno pas žmones,kurie juo rūpinosi,mylėjo,žaidė su juo.
Rašo Jums buvęs globotinis Arčis:
Noriu pasidžiaugti kad dabar turiu tikrai šiltu ir jaukius namu, esu sotus ir labai mylimas. Turiu labai gerą draugę Elzytę, kuri mane palepina savo skanėstais, dažnai „pakšteli“ man į nosį ( nors girdėjau kaip mama ją barė). Todėl nepykstu kaip ji ant manęs prigula pailsėt ir labai saugau visus jos daiktus. Su šeimininkais baruosi dėl gulėjimo lovose ir vagysčių nuo stalo – tada jau gaunu pylos, bet suraukiu kaktą, paduodu leteną, lyžteliu ir atsiprašau 🙂
Laukas man patinka pasibėgiojimui, bet ilgiau ten likti visai nenoriu – loju tol, kol parveda namo. O lauke turiu pabūti ir todėl, kad katėms neleidžiu paėst, aš galvoju kad visas maistas tik mano. O šiaip esu mielas, linksmas ir mylintis šuo, kuriam ir liko Arčio vardas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *