ATSAKOMYBĖ…

Mirė…

Mandarinas 🍊 7m., vakcinuotas, kastruotas. Tel. 867612231


Raudonasis katinukas Mandarinas jau sugautas.

GLOBA RASTA, tik reikia sugauti…
Turbūt daugelis iš Jūsų, ne tik mes, savanoriai, turime tą sąžinės priekaišto jausmą, kuomet būni šiltuose namuose ir žinai, kad yra šalančių ir kenčiančių stingdantį skausmą…tuomet taip spaudžia tą mažą plotelį krūtinėje…😥prisipildėme iki dangaus…o ryžas padarėlis su sužeista kojyte kenčia…Gal tarp daugelio namų, daugelio šeimų atsiras kokia kertelė nabagėliui…?
Labai laukiame skambučių 863812424

Rainai balta katytė sugauta. Pienė rado namus.

Žmonės… jūsų tiek daug Šiaulių mieste, o mūsų savanorių tik keli per visą Šiaulių apskritį. Nebūkite tik stebėtojai, patys imkitės veiksmų, sterilizuokite, kas išgalite, katytes savo kiemuose ir nelaukite, kol jų vis daugės. O išgalite tai tikrai, jei sugebate šerti vis didėjančią jų armiją. Vienos kiemo katytės sterilizacija kainuos tikrai pigiau nei kad išlaikyti vis didėjantį murklių kiekį. O sterilizuotos/kastruotos ir sočios katės dažniausiai būna sveikos ištisus metus, nesvarbu, koks oras. Padėkite ir šerėjoms tvarkytis su besidauginančių kiemo katyčių problema, nesugaunamoms galima skolintis gaudykles iš mūsų ir Šiaulių gyvūnų globos namų (turėtų neatsakyti). Laukinės, benamės katės – tai visų gyventojų atsakomybė, ne tik savanorių, kurie kiek tik gali, tiek ir padeda.

„…prie Rasos 7 namo laiptinės sėdi šie du katinukai. Jie čia jau senai. Jų yra ir daugiau. Moteris iš šitos laiptinės juos gerai šeria, tai jie ir laukia jos. Tik ryžas katinas šlubčioja ir, kaip man atrodo, iškabinta akis… Antros katytės akytė irgi užpūliavusi.
Tų katinų, iš po rudens atsirado labai daug. Viena katė, siamo veislės, atsivedusi buvo kačiukų, tik bėda, kad jie visi laukinukai. Ir dabar, atrodo, viena katytė laukiasi. Bus vėl pagausėjimas. Vieną vakarą, vedžiodama šunį, suskaičiavai jų 8 vnt. Jie visi laukė vakarienės, nes tokiu metu moteris ateina jų pašerti.
Aš pati namie laikau ir šunį ir katiną, tai priglausti nei vieno neturiu galimybės. Dabar labiausiai gaila to ryžiko, nes, vargšeliui turbūt labai skauda…“
Gal atsirastų galinčių padėti šio kiemo katinėliams?
Skambinkite savanorei tel. 868797671

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *