AURA IR BRUKNĖ

Dar viena auka… ne daugintojų šį kartą, o žmogiško egoizmo, abejingumo, gal nesuvokimo…gal…
Aura ir Bruknė, anglų buldogės šiandien buvo atvežtos pas mus, nes išgirdus istoriją, niekaip kitaip nebegalėjom pasielgti, kaip tik pasakyti ,,VEŽKIT KUO GREIČIAU!“
Istorija verčia abejoti dėl jos tikrumo… Mirė močiutė, kuri augino šias mergytes bute, mylėjo, prižiūrėjo. Po jos mirties butą pardavė vaikai ar giminaičiai, o kalytėms nerado laiko ir noro paieškoti kitų namų. Jos, anglų buldogės, mėnesį gyveno lauke!!!
Per daug gerai pažįstam šunis, kažkiek pažįstam žmones… Kodėl jas atvežusiam anūkui su žmona, įsėdus į automobilį, abi tiesiog veržėsi paskui, vos nulaikėm…?
Bruknei pasisekė, nes tuo metu prieglaudoje buvo atvykusi šeima iš Panevėžio pas mūsų angliukes, ir jie rado vieni kitus. Bruknė šiuo metu jau saldžiai miega lovoje, pasidėjusi galvą ant naujo šeimininko veido.

Aurai pasisekė mažiau- ji, visa serganti, liko prieglaudoje. Bet nors ne lauke. Auros nosis burbuliuoja, oda baisi, visa uždegiminė, temperatūra 39,5… Suleidome vaistus nuo temperatūros, lengvinančius kvėpavimą ir pradėjome antibiotikų kursą.

Taip norisi keiktis… Na kodėl nebuvo galima kreiptis prieš tuos kelis mėnesius, kodėl nebuvo prašoma pagalbos tada, kai sprendėsi jų likimas?! Kodėl reikėjo tokiomis šaltomis naktimis laikyti visiškai jokio pokailio neturinčias kalytes lauke?
Taip norėtųsi ištremti tuos giminaičius su flanelinėmis pižamomis į kokį voljeriuką, kad pajustų savo kailiu, ir nepataikydami ,,danties ant danties“ turėtų gero laiko pagalvojimui…

Na, o Auros dabar laukia ilgas gydymo laikotarpis. Dar vienas šuo, kuris reikalauja ypatingos priežiūros.
Jei galėtumėte prisidėti, būtume dėkingi…
O gal kažkas jai galėtų suteikti laikiną globą? Juk namai yra pats gerausias gydytojas… Paskambinkite 867612231

PARAMA

Aura rado namus, mirė 2023 m.