BARTAS

Bartas (2m.) rado namus

Kai šeimininkė paprašė paimti iš jos Bartą, nekilo klausimų, kodėl. Buvo labai gražiai paaiškinta- gaila šuns, nes jam reikia dresūros, reikia su juo užsiimti, o vyresnio amžiaus žmogui toks šuo tiesiog per stiprus. Vaikai padovanojo mažą Bartuką su geriausiais ketinimais, bet nepagalvojo apie tai, kas bus, kai Bartas užaugs į didelį energingą šunį. Du metus ant ilgo troso per didelį kiemą Bartas lakstė, bet visiškai nežinojo kaip elgtis.
Dabar mūsų savanorės Karolinos dėka jis virsta labai greitai į paklusnų šunį. Išmoko klusniai eiti šalia su pavadėliu, mokosi bendravimo, komandų. Iškart pasakysim- Bartas nemėgsta uždaro voljero. Neidavo į jį, kai gyveno pas šeimininkę, su vargu parvesdavom į voljerą prieglaudoje.
Mūsų nauji erdvūs voljerai atvėrė Bartui galimybę nebijoti pareiti, todėl jis sparčiai socializuojasi ir pradedam jam ieškoti naujų namų.
Kokie tai turėtų būti namai… Aišku, daug laisvės judėti, daug bendravimo. Jam reikia veiklos, kuri jį išvargintų, nes tai šuo, kuris visą laiką juda. Dienos metu beveik netenka matyti Barto prigulusio pailsėti. Tad šeimininkas turėtų būti suprantantis šią veislę, mėgstantis aktyvų gyvenimo būdą.
Bartas bus labai geras draugas, jei papuls į teisingas rankas.
Teirautis tel. 867612231