BELA

Susipažinkite – šiandien į Šiaulių Letenėlę atkeliavo vos keleto mėnesių estų skalikė Bela. Nepaprasto žaismingumo kalytę išdavė neišmanėliai jos pirmieji šeimininkai, kurie nežinojo, kad mažas šunytis, likęs namuose vienas, inkščia. Neva pyko kaimynai. „Pasiimkite arba užmigdysime“, – tarė jie ir paliko mažąją Belą. Negalėjome leisti kalytei pasilikti prieglaudoje, todėl ji iškart pateko į laikinai ją globosiančios savanorės namus. Čia pat ji perėjo į kitą socializacijos procesą – susipažino su savo kambariokais katinu ir šuneliu. Belai draugija išsyk patiko, ji ėmė siusti su savo naujaisiais draugais. Nors prieš akis šiai aktyviai šunytei dar daug pamokų, ji jau savo reikalus atlieka ant palutės. Žinoma, išvesta į lauką taip pat suskumba juos atlikti. Bela – nepaprastai smalsi ir aktyvi, tad visi džiaugsmai su šia kalyte dar tikrai priešaky. Kalytė ieško naujų šeimininkų, kurie jos neišduos, pamils ir rūpinsis.
Veislės bruožai. Estų skalikai pasižymi itin gera uosle, tad nieko keisto, kad šie šunys neretai talkininkauja medžiotojams. Estų skalikas yra labai ištvermingas šuo, kuris gali valandų valandas persekioti žvėris, o jų pėdsakus gali užuosti net ir praėjus 72 valandoms. Jei estų skalikai yra tinkamai mokomi, sulaukę 5-7 mėnesių jie jau gali dalyvauti medžioklėje. Nors veislė buvo sukurta tam, kad šie šunys pagelbėtų medžiojant žvėris, tačiau estų skalikai taip pat yra puikūs šeimos bičiuliai, kurie labai prisiriša prie visų šeimos narių.
Norite susipažinti su Bela? Skambinkite šiais numeriais:
Ingrida: 867612231
Ugnė: 868918288

2 thoughts on “BELA

  1. Sveiki, labai miela sunyte, labai . Mes, pries pusantro menesio, atsisveikinome su musu numyleta mazyle sunyte , seimos nare, po 11 metu praleistu kartu. Labai skaudu buvo. Vistiek planuojam isigyti suniuka, jauna , kad kuo ilgiau galetumem draugauti su juo. Si sunyte labai maloni , nedidele ir svarbiausia jaunute. Reikia aplankyti jus ,,Leteneleje“

    1. Bela jau radusi namus, bet kiti šuniukai dar labai laukia savojo žmogaus. Lauksime ir mes apsilankant ☺ susiderinkite atvykimą tel. 867612231 su vadove.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *