KANTAS

RADO NAMUS!

🙏IEŠKOM KANTUI NAUJŲ NAMŲ!!🙏

Kantas buvo ištraukęs laimingą bilietą ir iš prieglaudos gyventojo keliems mėnesiams tapo vilniečiu.Turėjo šiltus namus, buvo viskuom aprūpintas.
Deja, turime jam ieškoti ramesnių namų, nes dviejų penkiamečių berniukų audringi žaidimai namuose- per didelis Kanto kantrybės išbandymas…

Jam apie 5 metus, kastruotas, ypatingos išvaizdos, jokių šunybių nekrečiantis namuose.
Labai būtų liūdna, jei jam tektų grįžti į prieglaudą…

Padėkime Kantui rasti naujus namus 🙏
Šiuo metu laikinai priglaustas Šiauliuose.
Tel.+37067612231, +37064800805

Neapsirikite, žiūrėdami dabar į mane- nesu visai mažas šuniukas. Sveriu beveik 20 kg. Bet mano nuomone, tai yra didelis privalumas. Na pagalvokite- jei už durų sulosiu, tai nei vienas vagis neišdrįs užeiti, nes balsas mano tai didelio šuns. Biški trumpos kojos suteikia man privalumo, nes su uodega nešluosiu nuo stalo nieko. Šiaip, nesigiriant (nors labai norisi pasigirti) esu labai gero charakterio! Draugiškas, meilus, tiesiog tobulas šuniukas! Ups, pasigyriau… Bet aš jau labai pavargau nuo to, kad savanoriai neranda laiko su manimi praleisti bent valandą per dieną… Kas ta valanda, palyginus su visa para… Tad giriuos ir labai svajoju, kad atsiras tas žmogus, kuriam aš nepasirodysiu per didelis gyventi namie. Kuriam aš galėsiu vienam žiūrėti į akis ir kalbėtis be žodžių. Kuris mane supras be žodžių. Argi ne taip kalbasi tikri draugai?
Su meile, Kantas.
867612231

Mirus šeimininkei, šuniukas ieško naujų namų! Šiaulių r., Bubių sen., Gervėnų km., nuo spalio 17d. atvyko į mūsų globą. Kantas 2016m. gimimo.