BRAUNIS

Braunis rado namus

Ei hey! Esu Braunis. Ieškau draugų. Man labai reikia žaisti žaisti ir dar kartą žaisti! Myliu vaikus ir visus žmones. Galėčiau nevalgyti visą dieną, kad tik sutaupyčiau laiką žaidimams. Visi man sako ,,kokie tavo balti dantys! “ Tai galvoju, pasireklamuosu- gal kas nors norėtų dantų pastos reklamai mane pakviesti filmuotis ar fotografuotis? Galėčiau netgi už dyką, kad tik pabūti kuo ilgiau tarp žmonių. Bet jei man sumokėtų nors truputį, pasisamdyčiau kinologą, kad mane išmokytų apskaičiuoti savo svorį ir dydį… kad galėčiau įsibėgėjęs sustoti ir nesitrankyti savo visom keturiom kojom į mylimus draugus. Nors, jei atvirai, tai jau labai stengiuosi, ir manau, kad ir pats išmoksiu. Tiesiog taip džiaugiuosi, kad mane rado savanoriai ir išgelbėjo nuo sėdėjimo tešlyne pririštam prie grandinės… Ai, gal atrodysiu pagyrūnas, bet turiu tarp pirštų tokias plėves. Esu praktiškai šuo amfibija. Tiesa, pirmas bandymas plaukti buvo toks turbūt juokingas, iš šalies stebint, nes nežinojau, kas yra vanduo, tai dėjau niurką pasišokėjęs. bet išnėriau ir išplaukiau. Dabar esu atsargesnis, bet man labai patinka teškenti vandenį ir visaip jį gaudyti, nors jis ir nebėga.
Tai va, nenoriu gyventi lauke, nes labai myliu žmones. Ai, kartojuos jau… bet nu tikrai myliu, o su vaikais išvis patinka žaisti gaudynių!
Man dar tik 8 mėnesiai. Būk mano gyvenimo palydovas ir išmokyk mane visko, ko reikia labai geram šuniukui. Aš noriu toks būti.
Laukiu. Su meile, Braunis.

Šunelis buvo rastas Kužiuose, dėl išsamios informacijos susisiekite tel. 867612231