BRAZILOS ŠEIMA

BRAZILA RADO NAMUS Tauragės rajone


Kuklumas ją puošia 🙂
Tik tada, kai išeina pasivaikščioti su gerai jai pažįstamu žmogumi, atsigauna ir pradeda džiaugtis, visaip šokinėti. Atsipalaiduoja. O daugiau visą laiką tokia- nuolanki, leidžiasi glostoma, bet tik gulimoje padėtyje.
Laikas jai išsilaisvinti iš tos būsenos, ir tai ji galėtų padaryti su SAVO žmogumi- ramiu, pagarbiu, mylinčiu.
Jei galvojate, kad galite suteikti Brazilai savo namus ir širdies šilumą, užpildykite klausimyną.

Visi drambliukai rado namus!

Jau iškeliavo Mendė, Muglas, Mausas, Megė, Maša, Mardžė, Mosas, kitos dvi M kalytės gyvens užsienyje, lietuvių šeimose❤

Mes ir vėl turime 9 ,,drambliukus“, kuriems jau daugiau nei trys mėnesiai. Oi ne, užaugo jie ne pas mus.
Jų patekimo į prieglaudą istorija apipinta melu, o atvežęs vairuotojas tylėjo kaip ,,marytė melnikaitė“. Jo paprašė atvežti ir jis nežino, nei kas paprašė, nei iš kur susikrovė į mikroautobusą šuniukus ir jų mamą… Bijoma, kad neišsiaiškintume tikros tiesos? Neturime tam laiko kolkas, bet nuojauta kužda, kad kažkas čia nešvaru..

Belieka džiaugtis, kad ten, iš kur atkeliavo visa ši gausi šeimyna, sumažėjo viena gimdančia vadą po vados kalyte, o visi šuniukai, labai tikimės, iškeliaus į atsakingų ir rūpestingų šeimininkų rankas.

Per kelias dienas jie ,,sunaikino“ mūsų super premium maisto atsargas, tad jei kas galėtumėte paaukoti sauso kokybiško jauniems šuniukams pašaro, būtume be galo dėkingi! 💗

Mažylius suskubome nikirminuoti ir suvakcinuoti, kad apsaugotume juos nuo prieglaudoje gręsiančių virusų. Dar kiek lukterėsime, tada čipuosime, vakinuosime privalomu skiepu nuo pasiutligės ir ieškosime jiems šeimininkų. O kolkas, visi svarstantys apie tokį naują savo šeimos narį, gali užpildyti anketą, kuria vadovaudamiesi, rinksime jiems naujus šeimininkus.

KLAUSIMYNAS ŠUNIUKUI ĮSIGYTI

Mamą, kurią pavadinome Brazila, atskyrėme į atskirą voljerą, nes gyventi su tais padaužom reikia begalinės kantrybės ir jėgų 😊 Brazila yra be galo įsibaiminusi. Vos įėjus žmogui į voljerą, pradeda drebėti lyg drebulėlė… Gulasi ant žemės, nuolankiai kiša galvą, lyg mėgaujasi glostymu, bet dreba… 🙁 (Video bus komentare). Kailis prastos būklės, neaišku, kiek vadų turėjusi iki šiol.

Mes vis dar pasispaudžiam, susispaudžiam, bet jau ir fiziškai per sunku, ir emociškai, ir finansiškai…
Šiuo metu jau turime 125 šunis, ir panašiai tiek pat kačių. Pagalbos prašymai netyla kasdien… ir ne po vieną…

Labai prašome padėti išgyventi iki lapkričio mėnesio, kol gausime jūsų kasmetinę GPM 1,2% paramą.

PARAMA


Ačiū 💗

Vaizdo įrašas 😉

https://www.facebook.com/groups/www.reklama.lt/posts/4358056870945858

Nuotraukos iš senųjų namų