BRUNIS

Su liūdesiu pranešame, kad Brunis neišgyveno.. Numirė ramiai, šiltai apklotas. Kraujo tyrimai buvo labai prasti, įtariama prie viso išsekimo ir babeziozė..

Ačiū visiems, palaikiusiems ir aukojusiems! Jūsų aukos bus panaudotos kitų šuniukų ir vaistams nuo parazitų.

 

Gyveno šuo Bonza (pas mus jis tapo Bruniu , tik neilgam..) savo šunišką gyvenimą, prie būdos, kaip ir daug tokių pat jo likimo draugų .. Tik jam labai nepasisekė su šeimininku.. Alkoholis buvo svarbiau už viską. Kai kaimynė suprato, buvo jau per vėlu.. Pas mus jis nebeišgyveno nei paros.. Jausmus neįmanoma apibūdinti vienu žodžiu.. Labiausiai norisi, kad jo šeimininkas būtų nubaustas bent jau didele bauda. Gaila, kad Lietuvos įstatymai tokie nedėkingi tiems, kurie tyliai kenčia, prirakinti grandinėmis be maisto, be vandens.Kiek dar tokių bonzių kaimuose, baisu net galvoti.. Jei būtų labiau viešinamos tokios istorijos su didelėmis bausmėmis, gal kažkaip visgi ,,prisikastų“ ir iki tų, kurie galvoja, jog šuo yra daiktas, kurį padėjai į vietą, ir jis turi loti, nors tam jam nebėra nei jėgų, nei noro..
Ilsėkis, Bruni, ramybėje! O mes dar pakovosime dėl tavo likimo draugų!

…………………………………………….
Padėkite Brunui išvysti kitokį pasaulį, nei jis matė paskutines savo gyvenimo savaites, o gal mėnesius, o gal ir metus..
VšĮ, „Šiaulių letenelė“,
įm. k. 303381424,
LT877180000003700239 Šiaulių bankas (mokėjimo paskirtis Brunui)
LT407044060008029426 SEB bankas
PayPal – letenelesprieglauda@gmail.com
Trumpasis tel. nr. 1670 – žinutės tekstas: LETENELE1, LETENELE2 arba LETENELE5

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *