DELTA

DELTA RADO NAMUS

Dabar, jaučiu, visi galvoja, kad aš esu virusas, todėl bijo mane priimti į savo namus. Nepagalvojo savanoriai, parinkdami man vardą. Aš esu Delta, bet ne virusas, o upės Delta.

Moku būti visokia, bet niekada nepykstu. Moku kantriai laukti, moku linksmintis ir džiaugtis paprastais dalykais. Pavyzdžiui, man patinka erzinti kitus šunis prieglaudoje. Ypač Strikį, nes jis toks juokingas! Nieko nemato, o aš pribėgu prie jo tyliai, bumbt su letena per nugarą, ir atsitraukiu. Jis nervuojasi, bando mane pagauti ir atkeršyti, bet taip juokingai strikinėdamas. Man linksma būna. Gaunu velnių už tokį savo elgesį, nes skriaudžiu silpnesnį, tipo. Bet juk juokinga labai.

Turiu tokį draugą Markį, kuris galėtų gyventi su manimi, nes Kedra jau vakar išvyko namo, likau viena. Bet jis visiškai nemoka elgtis su mergaitėmis. Kai mane žiauriai užknisa jo laipiojimas ant manęs, aš jį pasiguldau ant nugaros ir auklėju. Bet jis dar jaunas, nieko nesupranta. Ir tegul sėdi savo narvely, kad toks kvailas.

O šiaip tai turiu gerą savybę- draugauju su visais šunimis. Moku nusileisti, moku išjudinti net tą, kuriam tą dieną liūdna. Labai gražiai sutariu su žmonėmis ir vaikais. Nesakau, kad vaikai yra ne žmonės, bet jie dar daug ko nesupranta gyvenime, kaip ir Markis.

Tad lieku laukti ir kviečiu susipažinti. Tik jei norite voljerinio šuns, aš iškart pasakau- netinku. Nenoriu būti sargu, tai ne man. Noriu būti draugė ir keliauti, pažinti pasaulį. Tavo automobilyje drąsiai tilpsiu, nes galiu susipaprastinti iki visai mažo šuniuko užimamos vietos.

Su meile, Delta 💗

Labas, aš esu Delta!
Susipažinkime! Esu nepaprasto fainumo ir mielumo mergaitė, moku gražiai vaikščioti su pavadėliu, esu draugiška ir mylinti. Esu tikra, kad atsiras man skirtas žmogus ir galėsime smagiai leisti laiką. Atvažiuok susipažinti, patikėk, geresnės kompanijos nerasi♥️

Klovainių miestelyje, Pakruojo r. atklydusiai šunytei ieškomi namai! Jei dairotės draugės, naujos savo šeimos narės, susisiekite tel. 867612231