DŽIULĖ

DŽIULĖ RADO NAMUS❤️
Džiulės istorija paprasta, kaip ir visų gyvūnų rastų gatvėje. Globėja katytę pamatė tiesiog ant kaimynų tvoros, pasimetusią ir išsigandusią. Tik pašaukus, Džiulė net nedvejodama atbėgo ir krito po kojomis, lyg prašytų pagalbos. Katytė buvo išalkusi ir pavargus. Bet po kelių dienų miego ir sočiai pripildyto pilvelio Džiulė atsigavo ir pasirodė, jog yra visiška naminukė, puikiai naudojasi kraiko dėžute ir mėgsta žmogaus kompaniją.
Neatsiradus šeimininkams, katytei ieškomi namai, atsakingi namai, kuriuose ji jausis saugi ir pamirš visas iki šiol patirtas nuoskaudas.
Na o dabar apie Džiulę. Katytė mėgsta susirangyti žmogui ant kelių ir murkti valandų valandas. Bet jei pakasysi per daug ir per smarkiai, Džiulė perspės letenėlės grybštelėjimu. Manom, kad katytė labai nori bendravimo, bet dar visiškai nesijaučia saugi. Juk blogi dalykai, taip greit nepasimiršta… Bet Džiulė mėgsta ir pasikalbėti, ir supranta kai pavadini. Tik pakvietus atskuba murkdama 😊😊
Tad padėkim Džiulei pamiršti nuoskaudas ir rasti pačius geriausius namus, kuriuose šeimininkai jai leis apsiprasti ir padės vėl patikėti žmogumi.
Džiulei apie 2 metus. Katytė skiepyta ir čipuota, bei laukia sterilizacijos.
Tel.:869083564