FENIKSAS

Namas🙏😇🙏Feniksui! Jis to vertas ir už tai turim dėkoti 🤗❤️🤗 Asta Turner🤗❤️🤗Jūs – daugelio leteniukų krikštamotė🙏😇Sąrašas nusidriektų oi kaip toli su gyvūnų vardais, kuriems padėjot🌼Jūs nuostabi…su Jūsų pagalba daugeliui gyvūnų🐶🐱 likimas nušvinta ryškesnėm spalvom❤️


Kantriai lauksim Feniksui namučių🙏bet iki to šviesaus laiko katukas apgyvendintas labai mažame narvelyje…dėl vietų stokos tik toks buvo likęs… TAD SIUNČIAME PRAŠYMO BANGĄ!!!! Feniksui reikalingas narvelis, kuriame pasijaustų bent šiek tiek komfortiškiau, kad tilptų ne tik guoliukas ir kraiko dėžutė, bet hamakas, draskyklė bei liktų vietos pajudėti❤️🙏❤️ Narvo dydis tiktų XL arba XXL🌷Dovanokim namelį Ligoniukui, juk narvelis katukui ir „virtuvė“, ir „salionas“, ir žaidimų aikštelė😉😃 Vaizdo įr.


Va taip tupėtum skausmuose ir lauktum savo baigties kažkur Radviliškyje, jei ne žmogaus gerumas🙏Feniksas (taip pavadinom kačiuką) spinduliuoja noru gyventi, nežiūrint į klaikų jo sužalojimą ir teigiamus FIV ir FeLV testo atsakymus. Ką pasakyti meiliam gyvūnui…? Kad neverta tavęs gelbėti?😪NE, DĖL TAVĘS VERTA IR DAUGIAU, NE TIK GYDYTI, BET IR RASTI NAMUS… Feniksas „keliasi iš mirties pelenų“, žaizda užgis tik savo žmogaus ilgesys taip niekur ir nedings!!! Feniksas negali gyventi su kitais katukais, bet jam be galo reikia namų…reikia, kad gyventų. Mus skatinate padėti kiek galime visiems, bet be Jūsų – tai MISIJA NEĮMANOMA!! Feniksas žmogui TOBULAS DRAUGAS IR ŠEIMOS NARYS.

Galintys suteikti katukui laikinus ar amžinus namus, susisiekite 860262931 (darbo valandomis, kitu atveju – rašykite SMS)

Prisidėti galite prie gydymo, priežiūros išlaidų: http://siauliuletenele.lt/paaukokite/