GĖDINTĖS ŠUNELIS SIRIJUS

Va taip džiaugsmingai pasitinku kiekvieną žmogų!

Negaliu skųstis, neilgai dar čia gyvenu, bet dar ir nespėjau priprasti. Žinau tik viena- visi čia gyvenantis svajoja išvažiuoti į namus, pas savo žmones.

Gal niekas nesupyks, jei truputį pasirodysiu, užlįsdamas į eilės priekį….

Bendravau čia su vienu draugu, tai jis man patarė iškart pristatyti savo ūgį, kad neskambintų nei tie, kurie tikisi labai nedidelio šuniuko, nei labai didelio šuns. Esu labai kompaktiškas.

Šiandien man žadėjo paieškoti kito antkaklio, kuris būtų lengvas ir nekybotų taip man ant kaklo. Tada jau tikrai galėsiu drąsiai pasakyti- esu neskirtas gyventi prie būdos. Žinokit, ir voljere nenorėčiau. Norėčiau rasti tokį šeimininką, kuris galėtų su manimi žaisti, keliauti ir kasyti mano paausius, gulint prie jo kojų.

Daugiau nieko nepasakosiu, jei atvažiuotum, viską parodyčiau.

Jei važiuosi pas mane, ar ne pas mane, bet į Letenėlę, tai atvežk antkaklių, kurie yra medžiaginiai ir taip ,,čekšt“ ir užsisega.

Man dar sakė, gerai paieškojus, suras vieną.

Einu laukti. Ai, dar manęs prašė paprašyti kažkokių procentų.

Tai prašau….

Su meile, Sirijus ❤️

Balandžio 1 d. į kelią Papilė – Kuršėnai, ties nusukimu į Gėdintės kaimą išbėgo šuo. Nakčiai priglaudę žmonės nuvežė patikrinti į vet. kliniką – nečipuotas. Balandžio 2 d. šuniukas atvyko pas mus. Bus Sirijus. Tel. 867612231