GRIAUSTINIS

Griaustinis jau du kartus matavosi namus. Abu kartai buvo nesėkmingi, nes žmonės, priėmę jį gyventi į savo šeimas, buvo tiesiog perdaug geri, perdaug jį lepino. O tada mūsų Griaustuks įsijausdavo ir pradėdavo vadovauti paradui 🙂
Bet tai buvo seniai, dabar jis, tikime, pasidarė savo išvadas ir daugiau taip nebesielgs.
Svarbu tai, kad Griaustinis labai gražiai moka elgtis namuose, tiesiog pavyzdingai!
Tik jam reikia šeimininko, kuris sugebėtų nuo pirmos dienos atsispirti jo žavesiui ir žinotų paprastas rimto šuns auklėjimo paslaptis. Žodžiu, tai turi būti tvirtas morališkai ir mėgstantis aktyvų gyvenimo būdą, mylintis gamtą žmogus.
Taip svajojame, kad toks yra kažkur, gal net visai netoliese, tik nežino, kokį puikų šunį turime pas save.
Beje, Griaustinis yra kastruotas, čipuotas, 2020 m. gimimo.
Tel. 867612231

Kartais viskas pasisuka netikėta vaga, ir tada būna taip liūdna ir apmaudu…
Paskutines savaites jis gyveno laikinoje globoje, viskas buvo puiku iki to momento, kol šeimos vyras grįžo po sudėtingos operacijos namo… Griaustinis pradėjo ant jo pykti kažkodėl… 🙁
Visa šeima pergyvena, bet nebegali laikyti viduje dėl keliamo pavojaus… O voljere vargšas baisiai sriūbauja… 🙁
Griaustiniui teks grįžti į perpildytą prieglaudą, kur jo vieta jau užimta, nes tikrai nesitikėjom, kad taip nutiks, matydami, kaip gražiai jam sekasi šiuose namuose, koks yra mylimas ir giriamas.
Bet dabar jau yra kaip yra.
Griaustinis jaunas, jam reikia tvirto šeimininko, išmanančio apie šunis, turinčio praktikos ir laiko bei noro užsiimti dresūra.
P. S. Namuose Griaustinis pavyzdingas šuo, nieko negraužia, elgiasi tvarkingai.
Uždėjo man savanorės vardą Griaustinis, o man tai juokinga. Turėčiau griaudėt, o aš tik stūgaut moku. Bet labai puikiai šokinėju ir greitai bėgu, tai galėčiau būti koks nors pvz Ošiantis vėjas, kaip koks indėnas.
Trumpai apie save- esu labai jaunas, neapsakomai gražus, ypatingai meilus.
Žinau tiksliai, kad nenoriu gyventi pririštas nei grandine, nei kokia kita virve. Man reikia laisvės ir tavęs, BŪSIMAS MANO ŽMOGAU!

 

Kužiuose, Ramybės g. kelias dienas pastebimas šunelis, su antkakliu, 2021 m. rugpjūčio 3d. atvyko į mūsų globą.