TUŠAS IŠ SKAISTGIRIO

Kai buvau mažas, mane mylėjo. Eidavom pasivaikščioti, gyvenau namie, miegojau lovoje. Taip ir užaugau, laimingai.
Vieną dieną mane pririšo. Vis laukiau, kada ateis ir nuims man tą baisiai sunkų geležį, bet slinko dienos, atėjo žiema… Turėjau labai didelį namą su nuolat atidarytomis durimis, tik jis buvo visas kiauras. Buvo labai šalta. Buvo taip šalta, kad norėjau geriau numirti. Ir būčiau numiręs, jei manęs nebūtų išgelbėję.
Matot, koks aš dabar laimingas?!
Ir man nesvarbu, kad nematau. Matau tik šešėlius, su viena akim, bet lakstau po kiemą, kaip pašėlęs. Žmonės stebisi, kaip aš taip gerai orientuojuosi. Ot va, turiu daugiau viską, ko reikia šuniui- ausis, nosį, uodegą, visas kojas.
Esu nedidelis labai, ir man labai patinka, kai mane paima ant rankų ir bučiuoja nosį. Ar šiaip priglaudžia prie savęs ir švelniai kalbina.
Gyvenu su chebra, sutariu. Kačių esu savo kaime matęs, man jos nerūpi.
Manau, kad esu labai pozityvus.
Man čia gerai, bet prisimenu, kaip gera turėti savus namus…
Lieku viltingai laukti.
Su meile, Tušas ❤️

Sausio 7 d. mūsų savanorė vyko į Skaistgirio miestelį Joniškio rajone, nes gavome pranešimą, kad šuniukas gyvena baisiomis sąlygomis, be būdos, nemaitinamas. O šeimininkė ketvirtą parą negrįžta… Galėtume pergyventi, kad jai kažkas nutiko, bet, kadangi, tai kartojasi ne pirmą kartą, leidžiame sau manyti, kad šeimininkei per šalta tiesiog grįžti į nekūrentą namą…

Vakar naktį jis vargšas, tokiame stingdančiame šaltyje, dvi valandas gailiai kaukė…

Informavome VMVT, pasiskambinome į policiją, kad paimame šuniuką. Laukti, kol ateis pirmadienis ir tada kviestis instancijas nebuvo laiko, nes šios nakties vargšas gal jau nebūtų išgyvenęs.

Šiandien bandysime patekti į veterinarijos kliniką apžiūrai. Šuniukas dehidratavęs, vieni kauliukai, labai silpnai mato. Jo guolis atidarytoje, kiaurai pučiamoje daržinėje- paralono gabalas.

Taip norėtųsi tokius žmones apvilkti pižama, paguldyti ant to paralono prie – 22… be maisto, be vandens lašelio ir ryte paklausti NU, KAIP MIEGOJAI?

Išsamiau tel. 867612231

Vaizdo įrašas⬇️

https://facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid026ntQfGngrKTorcP2ZAdx48A23YKDLWSpDDSneuzcMYeWPxypCDkCECRSygfWiRBUl&id=100067511177843