TUŠAS IŠ SKAISTGIRIO

Sausio 7 d. mūsų savanorė vyko į Skaistgirio miestelį Joniškio rajone, nes gavome pranešimą, kad šuniukas gyvena baisiomis sąlygomis, be būdos, nemaitinamas. O šeimininkė ketvirtą parą negrįžta… Galėtume pergyventi, kad jai kažkas nutiko, bet, kadangi, tai kartojasi ne pirmą kartą, leidžiame sau manyti, kad šeimininkei per šalta tiesiog grįžti į nekūrentą namą…

Vakar naktį jis vargšas, tokiame stingdančiame šaltyje, dvi valandas gailiai kaukė…

Informavome VMVT, pasiskambinome į policiją, kad paimame šuniuką. Laukti, kol ateis pirmadienis ir tada kviestis instancijas nebuvo laiko, nes šios nakties vargšas gal jau nebūtų išgyvenęs.

Šiandien bandysime patekti į veterinarijos kliniką apžiūrai. Šuniukas dehidratavęs, vieni kauliukai, labai silpnai mato. Jo guolis atidarytoje, kiaurai pučiamoje daržinėje- paralono gabalas.

Taip norėtųsi tokius žmones apvilkti pižama, paguldyti ant to paralono prie – 22… be maisto, be vandens lašelio ir ryte paklausti NU, KAIP MIEGOJAI?

Išsamiau tel. 867612231

Vaizdo įrašas⬇️

https://facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid026ntQfGngrKTorcP2ZAdx48A23YKDLWSpDDSneuzcMYeWPxypCDkCECRSygfWiRBUl&id=100067511177843