IŠGELBĖTIEJI

Na PAGALIAU!!!
Šv. Velykų proga skelbiame džiugią žinią!
Lygiai šešis mėnesius trukusi žūtbūtinė kova dėl konfiskuotų iš A. Ž. šunų baigėsi ir galime lengviau atsikvėpti. Šių metų kovo 10 dieną 15 konfiskuotų šuniukų VMVT tarnybos buvo oficialiai perduoti VšĮ ,,Šiaulų letenėlė“ tolimesnei globai.

2020-09-09 naktį į Šiaulų letenėlės sodybą parsivežėm 10 suvargusių šunelių (dvi anglų buldoges, penkis prancūzų buldogus ir tris bišonus). Tiesa, po mėnesio bišonų padaugėjo, nes viena kalytė jau laukėsi ir atsivedė penkis pūkuotukus.
Po trijų teismo posėdžių galutinis sprendimas priimtas neginčijamai- negrąžinti šunų buvusiam jų šeimininkui! Ačiū VMVT Šiaulių departamento darbuotojams, dėjusiem visas pastangas ir kovojusiems iki galo, kad šunys nebegrįžtų ten, iš kur buvo paimti!

Kol vyko teismai, mes nieko negalėjome daryti- tik rūpintis ir laukti galutinio verdikto. Per tą laiką dauguma šunelių iškeliavo į laikinas globas, kur jie turėjo galimybę jausti rūpestį, meilę, namų šilumą.
Ačiū visiems globėjams, kurie palengvino ne tik mūsų, savanorių darbą, bet ir visiems jiems suteikė galimybę pasijusti tikrais šeimos nariais. Dauguma šių šuniukų liks pas savo globėjus, bus pasirašytos dovanojimo sutartys su įsipareigojimu sterilizuoti ar kastruoti savo augintinius. Kad daugiau NIEKADA nei vienas jų nebebūtų išnaudojamas.
Prieglaudoje liko ir iki šiol gyvena keturios mūsų visų numylėtinės- angliukės Aldutė ir Nijolytė, prancūzės Mopsiukė ir Taškiukė. Laikinais namais visus tuos ilgus mėnesius šioms kalytėms buvo Šiaulių letenėlė. Turime pabrėžti, kad šie gražūs ir be galo mieli sutvėrimai turi savo ypatumų, tad bus dovanojami tik tiems, kurie supranta apie veislę, galės garantuoti jų išlaikymą ir suteikti tokius namus, kokių jos nusipelnė.
Mes jau planuojame šį mėnesį jas sterilizuoti Kaune. Kadangi visos jos turėjusios ne vieną gimdymą (cezarį), norime imtis visų atsargumo priemonių, kad operacijos būtų atliktos kokybiškai.
Būtume labai dėkingi, jei padėtumėt mums tinkamai paruošti į naujus namus šias suplotanoses, nes vienos kalytės sterilizacija kainuos apie 150 eurų…

PARAMA

Kviečiame pasigrožėti nuotraukomis iš laikinų globėjų namų, pasidalinti gera žinia ir patikėti, kad kekviena kova dėl geresnio gyvūnų rytojaus yra verta to. Baisu net pagalvoti, kas būtų mūsų ir jų širdyse, jei reikėtų grąžinti juos buvusiam šeimininkui…
Aišku, penkiolika išgelbėtų šuniukų yra lašas jūroje, palyginus su tuo, kiek jų dar kenčia tvartuose, ankštuose narvuose, kalytės kergiamos per kiekvieną rują, o po to išmetamos, kaip niekam nebereikalingi, nusidėvėję daiktai…
Tačiau, tai yra žingsnis į priekį, suteikiantis viltį, kad kažkada, jau labai greitai, bus maksimaliai pakeisti įstatymai, ir baigsis gyvūnų išnaudojimas. Nes pinigai, kuriuos jie atneša savo ,,šeimininkams“ yra sutepti kančia, skausmu ir ašaromis.
O prisidėti prie viso to galime kiekvienas- pats svarbiausias žingnis būtų NEPIRKTI ,,veislinių“ šuniukų iš neaiškių vietų. Ypač, jei jūsų nusižiūrėtas šuniukas atvežamas į kuro kolonėlę, prie parduotuvės ar dar kokioje keistoje vietoje. Nes tai reiškia, kad perkate savo augintinį iš tikro daugintojo, kuriam terūpi pinigai, ir visiškai nerūpi gyvūno gerovė… kuris bijo parodyti šuniuko gyvenimo vietą dėl suprantamų priežasčių…

Keturios kalytės Sneigiuose, išsamiau tel. 861200420, 860550641.

 

Nijolė jau sterilizuota, rado namus.

 

Aldutė-Adelė rado namus savanorės/globėjos šeimoje.

Aldutė ją mylinčių savanorių vadinama Aldonyte❤ Ji mamytė, kuri daug, labai daug padovanojo pasauliui savo mažylių ir tai buvo ne savo noru ir net ne visuomet gamtos šaukimu… Liūdna iki begalybės, bet tai neibaigiamos kalbos.. O Aldutė nepyksta ant žmogaus, jį myli ir trokšta jo artumo. Nuo patirtų išnaudojimų Aldutė lėta ir rami, tik meilę dalina ir jos trokšta, lyg būtų tik ką gimus. Tad pradėkim viską nuo pradžių Aldutės gyvenime… Ji gimė iš naujo meilei ir šeimai!

 

Taškė iškeliavo į Vaivorykštės šalį…

Taškytė❤ jos kūno kalba, žvilgsnis išduoda žmogaus prisilietimą praeityje su „atbula“ ranka. Prisilietimus pilnus išnaudojimo. Taškytė buvo užguita be galo, įsibaiminusi ir bijanti net krentančio lapelio, bet šunytė išliko rami❤su niekuo nesipykstanti. Pasivaikšto trumpai ir vėl saugiai pas mylimą globėją…po „mažą šuniuko pėdutę“ mes įrodome, kad ne visi žmonės blogi❤🙏❤Šeima bus tikra tvirtovė ir užuovėja Taškytės gyvenime🙏

 

Mopsė rado namus. Sterilizuota.


 

 

Vienuolika šunelių, iš jų 5 bišoniukai, gimę mūsų globoje- globėjų namuose- naujų namų neieško.

KILMINGI