TIMŪRA

Iškeliavo anapus… vėžys nugalėjo Timūrą.

Timūra rado namus

Nepagražinta istorija.
Timūra mūsų globoje jau nuo lapkričio. Nei daug nei mažai 7 mėnesiai. Per tiek laiko ir pamilsti ir prisiriši. Gyvūnas atsiskleidžia, nusiramina, pripranta. Gal todėl net nežinia nuo ko pradėti pasakoti, nes matei ją visokią – ir silpną, ir jaukią ir sergančią😊
Tad gal nuo pradžių, Timūra atvežė neabejingos jos būklei moterys iš Pakalniškių kaimo. Mat jau tada Timūra gyveno vienui viena sodyboje – vienkemyje. Viena, nes ją ten paliko buvę jos žmonės. Matyt, ji jautėsi jau tokia silpna, kad atėjo pas žmones prašytis pagalbos. Kaip veliau paaiškėjo, kad Timūrai apie 7 metus, katytė gyvenimo mačiusi, ne tokio gražaus, koks turėtų būti kiekvieno gyvūno. Timūra be proto be krašto meili, todėl matyt eidavo prie kiekvieno sutikto žmogaus, kol kažkada, kažkam pasimaišė po kojomis, tiksliau po akmenimi, kuris sulaužė jai kojytę. Taip pasielgė akmenis laukuose rinkę žmonės. Tiesa, kojytė jau sugijusi ir matyt, jau senokai. Tad tik labai gerai įsižiūrėjus, galima pasakyti, kad ji lūžusi. Patekus pas mus, Timūra pirmas dienas, ką jau dienas, savaites, miegojo, matyt pasijuto saugi, rami ir tiesiog ilsėjosi. Mus neramino žaisdotos ausytės – apsigydydavome ir vėl kraujuoja.. Taikėm įvairius gydymus, bet priėjome išvados, kad teks ausytes amputuoti. Pasirodo, kad baltos katės, ypač skirtingų akių spalvų turi geną, kuris lemia vėžinių ląstelių vystymasį. Nepatikėsit, bet po operacijos Timūra atsigavo, sustiprėjo, jos nebeerzino, kraujuojančios ir niežtinčios ausys.
Timūra yra visiškai naminė katė. Miega lovoje, pasitinka, kai grįžti namo. Nuolatos kalbina ir kibina su savo letenukais. Sutaria su šuneliu. Begalo mėgsta pakasymus, jei tik atsisėsi, tuoj prisistato šalia ir laukia, kol bus pakasyta😁 ji tiesiog labai žaisminga. Tiesa, ji neturi vieno dantuko, tad kartais ir liežuvuką parodo😁😁 Timūra, kad ir atvykusi iš vienkiemio, puikiai naudojasi uždaru tuoletu su durelėmis.
Šiuo metu Timūra yra mūsų šeimos narys, todėl ir būsimieji šeimininkai turės ją priimti ir mylėti. Timūros būklė dabar puiki, bet nei mes nei veterinarai negali duoti 100%, kad kažkada simptomai gali atsinaujinti. Todėl būsimi šeimininkai turi apsvarstyti, ne tik skirtingų akių grožį, bet ir galimybę prireikus gydyti ir suteikti visakeriopą pagalbą. Mes tikimės, kad viskas bus gerai, bet niekada niekas nėra tikras.
Timūra skiepyta, čipuota, 7metai.
TEL. 869083564


 

😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓 Katytė jau pas mūsų savanorę…
Skubiau negu skubu!
METAI LAIKO VIENUMOJE
Kaimai, mažesnės gyvenvietės mažėja, nyksta.. bet deja tokia realybė, kad žmonės išsikrausto, iškeliauja anapilin.. bet gyvūnai lieka. Lieka vieni, be maisto, pastogės. O ir susirgus kam pasirūpinti nėra.. Tokia ir šios baltos katytės istorija. Klausit, sakysit, kad daug tokių, bet ši situacija kitokia. Katytė serga, o kaip žinia sveikti lauke yra tas pats, kas išvis nesigydyti. Ir ji ten viena jau metai laiko! Tad reikalingas šiltas kampas ir svarbiausia rūpestis, kad katytė galėtų pasveikti…
Kalniškių km. Akmenės raj.
Prie katytės naujo gyvenimo galite prisidėti ir jūs:
VšĮ „Šiaulių letenėlė“

Banko sąskaitos:

PayPal sąskaita:letenelesprieglauda@gmail.com

Šiaulių bankas: LT87 7180 0000 0370 0239, SWIFT/BIC kodas CBSBLT26

SEB bankas: LT40 7044 0600 0802 9426, SWIFT/BIC kodas CBVILT2X
Paskirtis: Katytei iš Kalniškių km.

Paysera: LT36 3500 0100 0188 3319 – mokėjimo paskirtis: EVP1010001883319

Trumpasis paramos nr. Lietuvoje – 1670, kuriuo galite labai lengvai skirti 1, 2 ar 5 Eur paramą (nuo jų dar bus nuskaičiuoti mokesčiai ~40proc.), tiesiog išsiuntę SMS (Bitė, Telia, Tele2) žinutę su tekstu:

LETENELE1 ; LETENELE2 ar LETENELE5

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *