GĖLIKĖ

GĖLIKĖ, išgelbėta per didžiuosius šalčius nuo būdos, dabar jau saugi. Puikiai jaučiasi lovoje ir žino, kad, norint išeiti į lauką, reikia užsidėti petnešėles, tad pakelia priekines kojytes ☺ Kol kas dar nesulojo nė karto, gal todėl, kad gyvena su dviem šunimis, kurie namie neloja. Labai meili, žaisminga ir juokinga mažylė. Sprendžiant iš jos bendros būklės, jai galėtų būti 2-3 metukai.
Gėlikei reikia laikinos, arba nuolatinės globos, nes nėra galimybių ja pasirūpinti iki galo dėl laiko stokos… Būtina ją apkirpti ir išvesti į lauką tris kartus per dieną. Kai parsivežėm, pėdutės jos buvo labai raudonos, gali būti, kad ir šlapimo pūslę yra peršalusi.
Paėmėm ją per pačią rują, tad belieka viltis, kad per šalčius joks kavalierius pas ją nebuvo atbėgęs…
Jeigu ieškote kambarinio šuniuko, bet nesate tikri dėl pasirinkimo, priimkite šią mielą mergytę laikinai. Mes pasirūpinsime jos kirpykla, rūbeliais, kad nesušaltų, skiepais, kitomis veterinarinės paslaugomis ir sterilizacija.
Ir palydėsim Gėlikę į jos šviesesnę ateitį 😉
Tel. 867612231

GĖLIKĖ RADO NAMUS

Giele- Gėlikė 🙂 Tiesiog dievina būvimą ant rankų 😍 Gali ją niurkyti, aišku, švelniai, amžinybę 😉 Tik niurzgės iš malonumo ir, ilgai netrukus, užmigs. Bet, jei bus nusiteikusi žaidimams, o tada!… tada tai laikykitės! 😀 Kramsnosis švelniai ilgai, kol nusibos, bet ne jai :)Paklusni, protinga, ne daugiau 2 metukų amžiaus. Pats mieliausias visoje žemėje šuniukas ;)Gaila skirtis, bet jos vietą turi užimti vis nauji išgelbėtieji…Todėl ieškome Gėlikei namų, su jautriais ir supratingais šeimininkais. Jos kančios šioje Žemėje baigėsi, pirmyn į šviesią ateitį! 😉Vakcinuota ir čipuota.P.S. truputį buvo pasireiškusi alergija, bet viskas rimsta.Tel.867612231http://siauliuletenele.lt/kalyte-867612231-3/

Posted by Šiaulių letenėlė on 2018 m. kovo 21 d., trečiadienis

Kartais sunku nutylėti… kaip žmonės gali per tokius šalčius laikyti kambarinį šuniuką, kuris neturi povilnės, lauke ir dar sakyti, kad viskas yra normaliai… Valgyt ir gert turi, ir ok? Kalytė dar ir rujojanti, kaime, prie būdos, neaptvertoje teritorijoje… Purvini dredai ant kojų, aplink uodegą, ausis. Kiek dar visur tokių vargšų, baisu net galvoti…
Gėlyte, tau šiandien labai pasisekė! Šaunuolė, kad laiku suviauksėjai savo būdelėje ☺

Po maudynių bandėm kirptis ☺ Pavargo ir kirpėja, ir klientė, tad čia tik pusė nereikalingų dalykų ☺

…..

Šiandien ,,paliktųjų“ nepavyko sugauti, bet važiuojant atgal, tame pačiame kaime pamatėme šią mažylę, gailiai kiauksinčią prie būdos… Negalėjom palikti… Šeimininkė leido pasiimti 🙂 O dabar labai prašome laikinos globos šiai pupai, kuri išmaudyta ir iššukuota, taps nuostabiu kambariniu šuniuku.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *