KELMĖS R. ŠUNIUKAI

Du likę vaikiukai Skauta ir Mobis rado namus!!!

LUČIS – 867612231

Kelmiškiai

LUČIS ir VYŠNIA.Kelmiškiai, atvykę pas mus su savo vaikais iš Užvenčio per Kelmės vietinį ūkį.Mylėti tikrai, nes žino, kad žmogus yra gerai ☺Džiaugiamės nutverta laimės akimirka ❤Vyšnia(juoda) sterilizuota, vakcinuota, čipuota.Tel.867612231http://siauliuletenele.lt/kelmes-r-suniukai-867612231/

Posted by Šiaulių letenėlė on 2019 m. sausio 4 d., penktadienis

Visi rado namus.

Lapkričio 7 d. į mūsų globą atvyko šuniukų šeima iš Užvenčio (Kelmės r.) – keturi mažyliai (dvi kalytės ir du šunyčiai), ir porelė suaugusiųjų – rusvasis Lučis ir juodoji mamytė Vyšnia . Gali būti, kad žavusis dičkis Lučis yra mažylių tėtis, mat du mažyliai – ilgakojai, du – trumpesnėmis kojomis. Tačiau kol kas tai tik spėjimas.

Ši šeimyna, taip dabar ją vadiname, sukėlė visą „Šiaulių letenėlę“ ant kojų. Norėdami suteikti jiems kuo geresnes gyvenimo sąlygas, suskubome baigti statyti voljerą. Tiesa, nors pastatę kiek atsipūtėme, suvokėme, kad tokia didelė gauja šunyčių čia netilps, tad teko platinti jų laikinuosius, bent jau taip tikimės, namus.

Dabar jie gyvena patogiai. Dičkis Lučis – be galo kantrus su mažaisiais. Nors šie neduoda nė akimirkos poilsio, jis siaučia su jais ir šalin nevyja. Dar Lučis dievina kamuoliukus! Turbūt labiau, nei mažieji. Taigi šeimynėlė tikrai linksma. Įkišus nosį į jų voljerą, norisi dar ir dar pabūti. Laimės ir džiaugsmo čia netrūksta!

Mažylių mamytė kiek santūresnė ir ramesnė. Turbūt vis dar jaukinasi aplinką, kuri vis dar svetima ir nė iš tolo neprimena tikrų namų…

Visiems šiems šunyčiams, kaip ir kitiems mūsų prieglaudos globotiniams, būtinas dėmesys, šiluma ir meilė. Ypač mažiesiems. Juos būtina auklėti ir mokyti svarbiausių dalykų, tačiau savanorių pajėgos prieglaudoje nėra tokios gausios, kad galėtume jiems skirti pakankamai laiko.

Jiems metas keliauti į naujuosius namus, kuriuose šuneliai žmonėms galės atiduoti visą savo meilę!

Liko du jaunikliai su tėčiu. Turite klausimų? Skambinkite! Tel. 867612231

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *