KELMIŠKIS

AČIŪ VISIEMS PADĖJUSIEMS, PALAIKIUSIEMS, PAAUKOJUSIEMS šiam šuneliui, kurį pavadinti spėjome Kelmiškiu… Deja, šunelio tolimesniam, gražesniam gyvenimui diagnozės buvo ne kokios, todėl šis smėlinukas jau iškeliavo į vaivorykštęs šalį 🙁 Liūdime visi, labai tikėjomės išgelbėti…
Pagal Jakovo klinikos specialistus, padarius rentgeno nuotraukas: Kelmiškis kažkada buvo peršautas, stubure užsitraukusi žaizda buvo kojų nebevaldymo padarinys, galbūt niekas jo nepartrenkė, šunelis jau kurį laiką taip gyveno vilkdamas paskui save kojeles, gal ne taip žymiai iki to lemtingo susidūrimo… Klausimas: kas peršovė šį švelnianosį gyvūną? Kodėl? Belieka tik spėlioti, nes tikime, tai didelė istorija su tokia liūdna atomazga.
Ilsėkis ramybėje…

SOS!!!
Skubiai reikalinga finansinė pagalba mašinos partrenkto šunelio vizitui į vet. kliniką!

Kovo 29 d. Kelmės rajone., Šaukėnų sen., Kalniškių kaime žmonės rado partrenktą šunelį, nevaldantį galinių kojyčių. Kitą dieną jį apžiūrėjęs veterinaras pasakė, kad kojytės jautrios ir gal per 3-4 d. atsistos. Tai neįvyko… Šuneliui viena kojytė lyg ir atsigauna, bet jam skubiai reikalinga specialisto pagalba.

Šeštadienį suplanuota kelionė į Jakovo kliniką konsultacijai. Labai prašome padėti padengti būsimas išlaidas. Gali būti, kad prireiks ir operacijos. Dabar šuniukas yra „Šiaulių letenėlės“ prieglaudoje. Jei viskas pasiseks, bus reikalinga kuo geriausia globa.

Paaukoti Šuneliui galite:
ŠIAULIŲ BANKAS.
Organizacijos pavadinimas: VšĮ „Šiaulių letenėlė“
Įmonės kodas: 303381424
Banko sąskaita: LT877180000003700239
PayPal: siauliu.letenele@gmail.com
Mokėjimo paskirtis: „Šuneliui“
Telefonai pasiteiravimui: 867612231(Ingrida), 861839569(Orinta)

KIENO ŠUNELIS?

Kovo 29d. Kelmės rajone. Šaukėnų sen. Kalniškių kaime, žmonės rado partrenkta šunelį. Kitą dieną nuvežė pas vet. apžiūrėjęs sakė per 3-4 d. turėtų atsistoti ant galinių kojyčių. Dabar jis yra ,,ŠiauliŲ letenėlės“ prieglaudoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *