Laikinai sustabdyta.

gerasgggg

— „Šiaulių letenėlė“ siekiapadėti, globoja ir rūpinasi visais beglobiais gyvūnais, kuriems likimas nebuvo toks gailestingas, kaip kitiems jų keturkojams broliams ir sesėms.

— Kai kurie iš šių vargdienių apskritai pirmą kartą patiria meilę, rūpestį ir šilumą.

— Liūdna, bet tenka pripažinti, kad nemaža dalis Letenėlės globotinių yra savo amžių nugyvenę senjorai arba ypatingų specialių poreikių turintys gyvūnai, dėl ko jie ir buvo atiduoti prieglaudai, išmesti į gatvę ar kitokiu būdu atsisakyti savo buvusių šeimininkų.

— Kai kurių iš šių vargšų turi chroniškų sveikatos problemų ar tam tikrą neįgalumą, kaip, pavyzdžiui, kurtumas ar aklumas.

PicMonkey Collage45

— Daugelis šių gyvūnų yra patyrę gyvenime dideles traumas ir/arba apskritai nėra socializavęsi su žmonėmis, taigi jie niekad neturėjo galimybės išmokti, ką reiškia mylėti/būti mylimam ir pasitikėti žmogaus nuoširdumu.

— Kiti Letenėlės globotiniai buvo atiduoti prieglaudai jų buvusių šeimų dėl gyvūnų turėtų sveikatos sutrikimų ar probleminio/delikataus elgesio, kas buvusiems šeimininkams kainavo per daug pinigų ir laiko.

— Dar kiti dabartiniai beglobiai tiesiog buvo atiduoti, nes jie paseno ir reikalauja per daug rūpesčio……..PicMonkey Collage9898

— Neretai vyresnėliai gyvūnai buvo prižiūrimi tokio pat ilgaamžio šeimininko, kuris daugiau nebepajėgė gyvūnu rūpintis dėl savo fizinės sveikatos būklės arba mirė, palikdamas savo mylėtą gyvūną vieną ir beglobį.

— Dėl kiekvienas iš aukščiau minėtų atvejų pastangos surasti namus šiems minėtiems specialių poreikių gyvūnams tampa tikru iššūkiu ir dažnai reikalauja intensyvios medicininės ir/arba socialinės reabilitacijos prieš apskritai pagalvojimą apie tokio gyvūno atidavimą naujo šeimininko globon. Kai kurie iš jų taip niekada ir nebebus pasirengę būti naujo šeimininko geriausiu draugu; kitiems gali prireikti mėnesių ar net metų ypatingos priežiūros, kol šiems „ypatingiesiems“ „bus galima suteikti tą globos ir draugystės šansą, kurio jie iš tikro nusipelno.

— „Šiaulių letenėlė“ tiki kiekvieno gyvūno unikalumu ir tvirtai skelbia, kad kiekvienas iš jų vertas nuostabaus ir laimingo gyvenimo.
PicMonkey Collage

— Tam tikru periodu mes, „Šiaulių letenėlė“ esame *NAMAI* daugeliui išgelbėtų senjorų gyvūnų ar specialių poreikių šunų ir kačių. Kol šie gyvūnai suras (o gal niekad nesuras) juos priimsiančius globai namus, MES tikime, kad JIE yra labai ypatingi gyvūnai ir esame pašventę save suteikti jiems saugią, mylinčią aplinką, kol tik jiems to reikės.
——————BET, mums reikia Jūsų PAGALBOS!——————
— Nesibaigianti tokių gyvūnų priežiūra būna dažnai labai brangi, todėl kol mes vis stengiamės padėti kiek įmanoma kuo daugiau beglobių gyvūnų, Jūsų finansinė, fizinė ar kitokio pobūdžio >materialinė pagalba gali suteikti mums galimybę aprūpinti šiuos gyvūnus kokybiška priežiūra, tokia, kokios jie ir nusipelno!

 

Kaip veikia „Krikštatėvių programa“:

* Jūs pasirenkate gyvūną, kurio krikštatėviu/krikštamote norėtumėte tapti arba paprašote mūsų parinkti Jums gyvūną.

* Jūs pasirenkate krikšto programos (paramos) variantą:

krikstateviu programa

—Jūs taip pat galite teikti savo nuožiūra pasirinkto dydžio mėnesinę finansinę paramą ar suteikti vienkartinę paramą konkretaus gyvūno priežiūrai/globai .
* Mes Jums atsiųsime Krikštatėvių programos (paramos) paketą, kuriame rasite Jūsų pasirinkto „krikštavaikio“ nuotrauką, informaciją apie Jūsų pasirinkto gyvūno istoriją, jo/jos asmenybę, pomėgius ir „kuponą“. Kiekvieną mėnesį mes lauksime iš Jūsų „kupono“, kuriame nurodysite, kokią pagalbą/paramą teikiate savo „krikštavaikiui“ šį mėnesį.
* Mes siųsime Jums naujausią informaciją apie Jūsų „krikštavaikį“ ir, jei atsiras, jo būsimus tėvelius. Tuomet galėsite save paglostyti ir pajusti ta šiltą kailiuotą jausmą, kuris apima, kai žinai, kad Tu parodei atjautą, ištiesei pagalbos ranką ypatingam gyvūnėliui. 🙂

              Dėl krikštatėvių tapimo kreipkitės: 8604 56450        

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *