ARAS

Globos nebereikia…
Arą radome ryte užmigusį amžinu miegu 😢

Aras mirė 2024-03-27…


ARUI VERKIANT REIKIA GLOBOS NAMUOSE‼️
Bent, kol sugys jo žaizdos ir pagerės kailio būklė…
Jam reikalingas gydymas, kuris neįmanomas, gyvenant voljere.
Trumpai apie jo atsiradimą prieglaudoje.
Arui dabar 11 metų, su savo šeimininke namuose gyveno 7 metus, o pasikeitus gyvenimo aplinkybėms, buvo paliktas giminėms voljere. Iš jo pabėgo, klaidžiojo Šiaulių gatvėmis, kovo 14 dienos vėlų vakarą parsivežėme pas save.
Su mumis susisiekė šeimininkė, kuri gyvena už atlanto, sutarėm, kad paliktų šunį mums, kadangi Arui reikia veterinarų pagalbos ir specialaus maisto, skirto alergiškiems šunims.
Turime instrukciją, kurią pridedame. Turime vaistų, skirtų gydymui, šampūną, ploviklių, ausų valiklių, maisto … Tik sąlygų neturime. Viską duotume, viskuom aprūpintume tol, kol tik Aras gyventų globoje.
Pasidalinkite, gal yra kažkur žmogus, galintis priimti šį šunių ir suteikti jam galimybę vėl prisiminti, kas yra namai… Nors, garantuojame- jis to nepamiršo…

Aro (gimęs 2013-03-28) šeimininkė atsirado, ji gyvena už Atlanto, šunelis buvo paliktas giminėm, tad dabar jis lieka su mumis.

Vargingai atrodantis, sužeistas šunelis pastebėtas Šiauliuose, Kviečių g. kovo 14 d., tą patį vakarą jis atvyko pas mus. Tel. 867612231