LINKUVOS RYŽIUKAS STIVIS

RADO NAMUS

Aš esu Stivis. Mane taip pavadino dainininko Stivie Wonder garbei.

Nes jis, kaip ir aš, gimė aklas. Dar jo pavardė reiškia ,,stebuklas’’. O mano gyvenimas tikras stebuklas! Kaip gi kitaip sugebėjau išgyventi be regėjimo savo pirmus mėnesius kaime? Kur daug daug visokių pavojų…

Antra mano sėkmė buvo, kai mane pastebėjo geros širdies moteris. Ji suprato, kad tokiam ypatingam kačiukui tiesiog neišgyventi lauko sąlygomis ir atvežė mane į Letenėlę. Ačiū jai už tai ❤️

O čia tai jau manimi rūpinasi!

Važiavau net į Kauną pas akių daktarą. Ten pasakė, kad esu aklas, ką aš ir pats žinojau, juk nematau. Nors globėja ir prieglaudėlės žmonės tikėjosi, kad aš bent šešėlius matau. Aš taip prisitaikiau ir adaptavausi, kad reagavau į menkiausią garsą ar oro vibraciją, lyg matyčiau.

Tai va, akytes man pašalino. Ir gerai, nes nuolat bėgo ir bėgo kažkas iš jų. Užtat dabar esu patenkintas ir visai nenusimenu, kad neturiu akių, kurių ir taip neturėjau .

Labai mėgstu žaisti! Juk aš tik 4-ių mėnesių kačiukas. Moku greitai bėgioti. Kartais, atsitrenkiu, bet iškart susiorientuoju, kur ta kliūtis randasi ir kitą kartą jau ją aplenkiu.

Myliu žmones! Man patinka būti ant rankų, kuo arčiau žmogaus. Murkiu visada kai žmogus šalia, nemurkiu tik kai miegu.

Ieškau sau ypatingo žmogaus, juk aš esu ne paprastas kačiukas, o stebuklingas.

Aš nežinau, ar esu gražus.

Mano globėjos šeima mane labai myli! Vis mane giria ir džiaugiasi. Vis stebisi, kaip aš žinau, kurioje vietoje yra mano žaisliukas.

Priimk mane į savo šeimą ir pamatysi- į tavo gyvenimą kartu atsinešiu gerą nuotaiką ir nesuvaidintą draugystę. Mes būsim draugai, gyvensim ilgai, laimingai ir džiaugsmingai. Pažadu.

Mano globėjos Žanos telefono numeris 8 602 62931.

Žinau, kad ji verks, kai reikės skirtis. Bet aš laikysiuos vyriškai, nepraskysiu tikrai. Žinau, kad taip reikia ir pasitiksiu naujus iššūkius plačiai šypsodamąsis ir iškelta nosimi.

Su didele meile, Stivis ❤️

Sergantis kačiukas atvežtas iš Linkuvos, Pakruojo r. Katinuko akytės neišsivysčiusios, jis nieko nemato, bet puikiai orientuojas aplinkoje, žaidžia, tarsi viską matytų😊 Stivis (Stevie) jau grįžęs iš Kauno, po operacijos, tel. 860262931