LUNA

Luna rado namus!

Luna dar visai vaikas, iš jos dar galima ,,lipdyti“ ką tik nori. Aišku, nei katino, nei kokio arklio iš jos nenulipdysi, bet gerą šunį tai tikrai.
Luna neturi dar nei metų, tik yra labai didelis vaikas. Ji- pati didžiausia mūsų prieglaudos mergaitė.
Ne, tai ne retriveris ir ne labradoras. Tik viena ausimi girdėjom, kad jos mama lyg Vakarų azijos aviganė. Veislės tikrai nepriskiriam, nes koks skirtumas. Juolab, kad tėtis neaiškus. Rašom tik tam, kad įsivaizduoti dydį. Nes puikiai žinom, kaip nuotraukos gali būti apgaulingos.
Jai buvo nepasisekę su šeimininku. 10 mėnesių Luną išprašėm atiduoti, nes gyveno ji pririšta prie būdos su griežtu antkakliu, kurio spygliai kiekvieną kartą patempus, smigdavo į kaklą. Iš to gavosi šiek tiek naudos, nes ši ,,mažylė“ labai moka gražiai vaikščioti su pavadžiu.
Dabar Luna visai mėgaujasi gyvenimu, nes turi didelį voljerą ir išeina pasivaikščioti. Bet namai su protingais šeimininkais yra labai laukiami.
Atėjus nepažįstamiems žmonėms, Luna iškart demonstruoja, koks turi būti tikras namų sargas. Tačiau, išėjus iš voljero, iškart tampa mielu lepeizoriumi 🙂
Mes kartu su Luna svajojam, kad ji būtų savo šeimai pirmiausia draugė ir šeimos narė. Tačiau, jausitės už Lunos kaip už sienos 😉
Ji nerodo jokios agresijos šunims,, myli vaikus.
Jei norėtumėte pasidomėti daugiau apie ją, paskambinkite tel. 867612231

Luna, 10 mėn. amžiaus, atkeliavo liepos 26 d. iš Radviliškio.