MAUGLIS

NOREIKIŲ KAIMO GYVENTOJAI PAGALIAU GALĖS ATSIKVĖPTI.

Išvežti paskutiniai du šuniukai, o ir pats šeimininkas, kuris kėlė siaubą, irgi išvežtas į ligoninę, iš kur jau nebegrįš.

Prieš šiek tiek daugiau nei du mėnesius Šiaulių rajono savivaldybė ir VMVT konfiskavo 10 rudų šuniukų iš Noreikių kaimo, esančio Meškuičių seniūnijoje. Visus tada parsivežėme į Šiaulių letenėlę. Dvi kalytės iškart apsivaikavo, taip papildydamos leteniukų gretas dar septyniais rudais šuniukais. Bet ten buvo palikta kažkodėl viena kalytė ir didelis šuo.

KLEOPATRA-ŠUNELIAI IŠ NOREIKIŲ (MEŠKUIČIŲ SEN.)

Šeimininkas kaip išėjo į Meškuičius, taip ir nebegrįžo, o šunys liko uždaryti namie. Negana to, didysis liko pririštas grandine prie durų, tarpduryje, tad į vidų niekas negalėjo įeiti. Taip praleidęs kelias dienas, normalu, kad buvo labai piktas. Kaimynai sužinojo tik po dviejų parų, kad nebėra, kam rūpintis, pamaitindavo gyvūnus, pasitelkdami visą savo išmonę. Šuo ir taip nebuvo stabilios psichikos, yra įkandęs ne vienam žmogui, net ir pačiam šeimininkui ne kartą. Ir nenuostabu, nes, kaimynų parodymais, jis buvo talžomas ta pačia grandine ,,už neklausymą“.

Vakar. t.y. antradienį, su Audriumi Šuns elgesio korekcija dvi valandas pratinomės dičkį ir nerizikavom. Laukėm veterinarijos gydytojo Pauliaus, kad primigdytų šunį ir galėtume saugiai, be streso parsigabenti į prieglaudą. Buvo sukurtas planas, kaip ką darysim… Ir tada grandinė nutrūko! O išsilaisvinęs ( pavadinkime jį Maugliu) Mauglis, sukėlė bangą išgąsčio 🙂 Bet nieko nenutiko, nes jam terūpėjo pagaliau normaliai atlikti visus savo gamtinius reikalus. Audrius susitvarkė, Mauglis primigdytas, saugiai pargabentas. Šiandien žiūrėsim, kaip jis elgiasi.

https://www.facebook.com/100067511177843/posts/pfbid02kxFCHxE5dvSV7nadzTtN9VaGqznCYqEkPjrv9FaZEZ8oDqzXjiduQJ7X4AvkJvfl/

Tel. 867612231

Mauglis (buvęs Argun, 2017-04-01 gimimo)

Na, o čia vieną pirmadienio vakarą Audrius leido savo laisvalaikį taip:

https://fb.watch/l8UF2IyJKF/