MAUGLIS

Kas sekate mus, gal pamenate istoriją, kaip 2023 metų kovo mėnesį iš Meškuičių seniūnijos, dalyvaujant VMVT inspektoriams ir Šiaulių rajono savivaldybės atstovams, parsivežėme 10 rudų šuniukų?

KLEOPATRA-ŠUNELIAI IŠ NOREIKIŲ (MEŠKUIČIŲ SEN.)


Visi jie jau radę namus.
Tąkart kažkodėl buvo nuspręsta šeimininkui palikti dar vieną kalytę Riką ir didelį šunį, kuris gyveno pririštas kieme.

Tada po dviejų mėnesių gavome pranešimą, kad jų šeimininkas išvežtas į ligoninę, o šunys palikti namuose. Didysis pririštas grandine prie durų, o Rika- viduje. Beje, Rikutė jau skaičiavo dienas, kai pasaulį išvys dar būrys mažylių (visi jau radę namus)…
Abu šunys buvo nusiteikę labai nedraugiškai. Tada teko pasikviesti į pagalbą Audrių Šuns elgesio korekcija, kad padėtų šioje situacijoje ir veterinarijos gydytoją Paulių, kad, reikalui esant, didįjį primigdytų. Tą istoriją galite pamatyti čia:
https://fb.watch/pIg-SaFdaT/

Neišsiplečiant, apie Mauglį, tą ,,baisų monstrą“ 🙂
Svetimam, nepažįstamam žmogui, Mauglis labai nedraugiškas. Bet, jei užsitarnausite jo pasitikėjimą, jis bus lyg avelė, ramybės įsikūnijimas. Labai protingas, visiškai nekreipiantis dėmesio į jį puolančius šunis. Ramiai vaikšto vedamas pavadžiu, mėgsta maudytis vandens telkiniuose, voliotis sniege 🙂
Tiesa, nebėra jaunas… Gimęs 2017 m.
Negi taip ir nugyvens savo likusį gyvenimą prieglaudos voljere…
Bandom laimę surasti jam namus, kur Mauglis saugotų ištikimai savo šeimininką, o jį jo ŽMOGUS mylėtų, rūpintųsi ir gerbtų.
Apie Mauglį galite pasiteirauti tel.867612231

NOREIKIŲ KAIMO GYVENTOJAI PAGALIAU GALĖS ATSIKVĖPTI.

Išvežti paskutiniai du šuniukai, o ir pats šeimininkas, kuris kėlė siaubą, irgi išvežtas į ligoninę, iš kur jau nebegrįš.

Prieš šiek tiek daugiau nei du mėnesius Šiaulių rajono savivaldybė ir VMVT konfiskavo 10 rudų šuniukų iš Noreikių kaimo, esančio Meškuičių seniūnijoje. Visus tada parsivežėme į Šiaulių letenėlę. Dvi kalytės iškart apsivaikavo, taip papildydamos leteniukų gretas dar septyniais rudais šuniukais. Bet ten buvo palikta kažkodėl viena kalytė ir didelis šuo.

KLEOPATRA-ŠUNELIAI IŠ NOREIKIŲ (MEŠKUIČIŲ SEN.)

Šeimininkas kaip išėjo į Meškuičius, taip ir nebegrįžo, o šunys liko uždaryti namie. Negana to, didysis liko pririštas grandine prie durų, tarpduryje, tad į vidų niekas negalėjo įeiti. Taip praleidęs kelias dienas, normalu, kad buvo labai piktas. Kaimynai sužinojo tik po dviejų parų, kad nebėra, kam rūpintis, pamaitindavo gyvūnus, pasitelkdami visą savo išmonę. Šuo ir taip nebuvo stabilios psichikos, yra įkandęs ne vienam žmogui, net ir pačiam šeimininkui ne kartą. Ir nenuostabu, nes, kaimynų parodymais, jis buvo talžomas ta pačia grandine ,,už neklausymą“.

Vakar. t.y. antradienį, su Audriumi Šuns elgesio korekcija dvi valandas pratinomės dičkį ir nerizikavom. Laukėm veterinarijos gydytojo Pauliaus, kad primigdytų šunį ir galėtume saugiai, be streso parsigabenti į prieglaudą. Buvo sukurtas planas, kaip ką darysim… Ir tada grandinė nutrūko! O išsilaisvinęs ( pavadinkime jį Maugliu) Mauglis, sukėlė bangą išgąsčio 🙂 Bet nieko nenutiko, nes jam terūpėjo pagaliau normaliai atlikti visus savo gamtinius reikalus. Audrius susitvarkė, Mauglis primigdytas, saugiai pargabentas. Šiandien žiūrėsim, kaip jis elgiasi.

https://www.facebook.com/100067511177843/posts/pfbid02kxFCHxE5dvSV7nadzTtN9VaGqznCYqEkPjrv9FaZEZ8oDqzXjiduQJ7X4AvkJvfl/

Tel. 867612231

Mauglis (buvęs Argun, 2017-04-01 gimimo)

Na, o čia vieną pirmadienio vakarą Audrius leido savo laisvalaikį taip:

https://fb.watch/l8UF2IyJKF/