MIRTOS ŠEIMA

GLOBA RASTA
IEŠKOMA LAIKINA GLOBA KALYTEI MIRTAI, KURIOS TIK GIMUSIUS VAIKUS GIRTAS ŠEIMININKAS GYVUS UŽKASĖ SODE!
Šiaulių letenėlė perpildyta 😥
Kaip nebūtų liūdna, dar daug žmonių taip elgiasi ir nemato tame nieko blogo… Baisiausia, kad tiems žmonėms gaila pinigų savo augintinės sterilizacijai, arba tiesiog gaila ,,pjaustyti“, bet negaila savo katės ar kalytės traumuoti, sujaukiant visą jos motinystės ciklą… Juk tam ji ruošiasi, du mėnesius jos organizme vyksta pasiruošimas tai lemtingai dienai, ir bac, nebėra staiga mažylių! Jau nekalbant apie tai, kad gyvi sutvėrimai užkasami gyvi!
Viskas gerai šį kartą baigėsi, na, beveik gerai, nes tik vienas šuniukas iš šešių neišgyveno… kiti buvo išgelbėti.
Ačiū kaimynams, kurie pamatė Mirtos šeimininką girtą vaikštantį po kiemą su kastuvu, išgirdo šuniukų verksmą ir mamos nerimastingą bėgiojimą, ieškant vaikų. Šuniukai buvo atkasti.
Ačiū VMVT ir savivaldybės atstovams, kurie sekmadienio vakarą nepatingėjo nuvykti į Ginkūnų kaimą, esantį Šiaulių rajone. Kalytė Mirta buvo konfiskuota su visais savo mažyliais ir atiduota į laikiną globą. Tačiau mažutė patyrė tokią traumą, kad dabar guli prie savo leliukų ir neatsikelia nei atsigerti, nei pavalgyti, nei į lauką neina… saugo savo vaikus, šaunuolė.
Kadangi globėja dirba ilgas valandas, o ir šiaip priėmė į savo globą tik labai laikinai, labai skubiai ieškome žmogaus, kuris pasirūpintų mama ir šuniukais, kol jie paaaugs. Mes prisiimame atsakomybę aprūpinti viskuom- tiek maistu, tiek veterinarų paslaugomis, o sulaukusius tinkamo amžiaus, šuniukus paskiepytus ir sučipuotus padėsime padovanoti atsakingiems šeimininkams. Paskambinkite 867612231
Labai tikimės, kad šeimininkas bus atitinkamai nubaustas, kad daugiau niekada ne tik jam, bet ir kitiems nebekiltų ranka tokiam žiauriam nusikaltimui.
Ir prašome visų, nelikime abejingi. Matydami ar žinodami, netapkite egzekucijos bendrininkais, praneškite.