MIRTOS ŠEIMA

Čika rado namus!

Čikutei 4 mėnesiai. Ji paskutinė iš išgelbėtų Mirtos vaikučių, kuri dar nerado nuolatinių namų.

Čika jau visai ne mažutė, sveria 8kg, dar kokius 5 kg paaugs tikrai, kailiukas – trumpas blizgantis, mielas snukutis🥰. Mokosi vaikščioti su pavadėliu, nes paleista mėgsta svečiuotis pas kaimynus😊. Taip pat labai mėgsta raustis kieme, tai būtų puiki pagalbininkė darže😆. Gerai gaudo kamuoliuką, broliukas (liko globėjos šeimoje) niekada nelaimi prieš ją😉. Bet mažylei jau reikia žmogaus, kuris galėtų jai skirti daugiau dėmesio ir išmokyti visų namų taisyklių.

Čika – skiepyta, čipuota, nukirminta ir labai laukia, kada galės keliauti į naujus namus!

Mirtos šuniukai jau skiepyti bei čipuoti. Laikas jiems pradėti ieškotis nuolatinių namučių! Mamytė Mirta drauge su savo sūneliu lieka globėjos šeimoje, o trys dukrytės ieško šiltų namų! Užpildykite klausimyną, jei norėtumėte tapti vienos iš jų žmogumi, geriausiu draugu, norėtumėte priimti ištikimą draugę į savo namus, į savo šeimą. Globėjos tel. 869289737

KLAUSIMYNAS ŠUNIUKUI ĮSIGYTI

Išsamiau apie sesytes Kruopą, Braškę, Čiką papasakos globėja telefonu.

RADO NAMUS. Šunytė nr. 1- Kruopa yra mažiausia vadoje, bet energinga ir stipri, nevengia pasiristi nei su didžiuoju broliu, nei su mama, nors svorio kategorijos nesutampa🤣

 

Šunytė nr. 2 rado namus- neturi dar vardelio. Šiek tiek liūdno „veidelio“, bet su ja tikrai nebus liūdna😉. Antra pagal dydį vadoje, vos mažesnė už didįjį broliuką👍.

 

Šunytė nr. 3 rado namus- trečioji kalytė yra išdykiausia iš visų, perlipa visas tvoreles, kurios pastatomos, kad nesiduotų po visus namus. Nesustoja net nusifotografuoti 🤣 Vardelio savo dar laukia, kaip ir mylinčios šeimos❤.


GLOBA RASTA

IEŠKOMA LAIKINA GLOBA KALYTEI MIRTAI, KURIOS TIK GIMUSIUS VAIKUS GIRTAS ŠEIMININKAS GYVUS UŽKASĖ SODE!
Šiaulių letenėlė perpildyta 😥
Kaip nebūtų liūdna, dar daug žmonių taip elgiasi ir nemato tame nieko blogo… Baisiausia, kad tiems žmonėms gaila pinigų savo augintinės sterilizacijai, arba tiesiog gaila ,,pjaustyti“, bet negaila savo katės ar kalytės traumuoti, sujaukiant visą jos motinystės ciklą… Juk tam ji ruošiasi, du mėnesius jos organizme vyksta pasiruošimas tai lemtingai dienai, ir bac, nebėra staiga mažylių! Jau nekalbant apie tai, kad gyvi sutvėrimai užkasami gyvi!
Viskas gerai šį kartą baigėsi, na, beveik gerai, nes tik vienas šuniukas iš šešių neišgyveno… kiti buvo išgelbėti.
Ačiū kaimynams, kurie pamatė Mirtos šeimininką girtą vaikštantį po kiemą su kastuvu, išgirdo šuniukų verksmą ir mamos nerimastingą bėgiojimą, ieškant vaikų. Šuniukai buvo atkasti.
Ačiū VMVT ir savivaldybės atstovams, kurie sekmadienio vakarą nepatingėjo nuvykti į Ginkūnų kaimą, esantį Šiaulių rajone. Kalytė Mirta buvo konfiskuota su visais savo mažyliais ir atiduota į laikiną globą. Tačiau mažutė patyrė tokią traumą, kad dabar guli prie savo leliukų ir neatsikelia nei atsigerti, nei pavalgyti, nei į lauką neina… saugo savo vaikus, šaunuolė.
Kadangi globėja dirba ilgas valandas, o ir šiaip priėmė į savo globą tik labai laikinai, labai skubiai ieškome žmogaus, kuris pasirūpintų mama ir šuniukais, kol jie paaaugs. Mes prisiimame atsakomybę aprūpinti viskuom- tiek maistu, tiek veterinarų paslaugomis, o sulaukusius tinkamo amžiaus, šuniukus paskiepytus ir sučipuotus padėsime padovanoti atsakingiems šeimininkams. Paskambinkite 867612231
Labai tikimės, kad šeimininkas bus atitinkamai nubaustas, kad daugiau niekada ne tik jam, bet ir kitiems nebekiltų ranka tokiam žiauriam nusikaltimui.
Ir prašome visų, nelikime abejingi. Matydami ar žinodami, netapkite egzekucijos bendrininkais, praneškite.