MUSYTĖ

MUSYTĖ (sterilizuota)
Skubiai! Gal pavyktų rasti namus iki trečiadienio, nes dabar Musytė – laikinoje globoje, o nuo savaitės vidurio turės atvykti į prieglaudą…

Mažutė kalytė Musė ieško žmogaus, kuris neturėtų kitų gyvūnų, ypač šunų ☺ Musytei labai nepatinka dalintis dėmesiu, nes šiuo klausimu ji yra visiška egoistė ☺ Tačiau šią savybę nustelbia kita, labai miela savybė – ji myli visa širdimi!
Musei – 8 metai, tačiau ji dar uch, kokia vikruolė ☺
Tel. 867612231

——

Musytė. Vis dažniau susilaukiame skambučių, kad mirė šeimininkai, reikia kažką daryti su šunimis. O ką daryti? Vienintelis variantas pasiimti į savo dar vis kuriamus gyvūnų globos namus ir stengtis, kad tam šuneliui, atkeliavusiam iš savo namų, kur jis praleido visą savo ligi šiol trukusį gyvenimą, būtų kuo mažiau baisu ir liūdna.
MUSĖ laukėsi palikuonių. Šuniukai, kaip sakė ją atvežę vyrai, gimsta labai gražūs Kelinta vada būtų buvus šiai 8 metų kalytei, galime tik spėlioti… bet… gimę šuniukai neišgyveno..
Musytė – jau sterilizuota ir labai laukia mylinčio žmogaus.

RADO NAMUS

Musytė… Vis dažniau susilaukiame skambučių, kad mirė šeimininkai, reikia kažką daryti su šunimis… O ką daryti? Vienintelis variantas pasiimti į savo dar vis kuriamus gyvūnų globos namus ir stengtis, kad tam šuneliui, atkeliavusiam iš savo namų, kur jis praleido visą savo ligi šiol trukusį gyvenimą, būtų kuo mažiau baisu ir liūdna..MUSĖ laukiasi palikuonių… Šuniukai, kaip sakė ją atvežę vyrai, gimsta labai gražūs ☺ Kelinta vada bus šiai 8 metų kalytei, galime tik spėlioti… Viltingai kreipiamės į JUS… Gal atsirastų šiai mažytei mergytei ramus kampelis, kur ji saugiai galėtų atsivesti savo šuniukus į šį pasaulį? Mes pasirūpintume viskuo- maistu, palutėmis, veterinaro paslaugomis ir paaugusiems mažyliams surastume namus.. Musytė tokia mažuliukė, kad nuodėmė būtų ją rišti prie būdos, o voljere ji baisiai panikuoja..Tel. 867612231http://siauliuletenele.lt/musyte-867612231-2/

Posted by Šiaulių letenėlė on 2017 m. balandžio 9 d., sekmadienis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *