MARKIS

Rado namus Suomijoje.

MARKIUI LABAI REIKIA LAIKINOS GLOBOS!!!
Jį, 10 mėnesių vaiką, mums atidavė žmogus, kuris nebegalėjo susitvarkyti su jaunu šuniuku dėl sveikatos problemų.

Kodėl jam ieškom globos… Nes prieglaudoje neturim tiek laiko, kad užsiimti su juo, o namai su supratingu globėju padėtų Markiukui susigaudyti, kaip elgiasi geri šuniukai.
Žaismingas, energingas Markis gali vieną sekundę būti labai švelnus ir meilus, bet sekančią sekundę šokinėja kaip išprotėjęs, trypia kojytėmis, kanda (švelniai) einančiam žmogui į kojas, loja.
Jo negalima auklėti griežtai, nes tai sukelia jam visus tuos elgesio sutrikimus. Pozityviai, kryptingai auklėjant, tikime, labai greitai pasiektume puikių rezultatų.

Markis buvo padovanotas į šeimą su 3-jų metų vaiku. Iki tol jo elgesys buvo tikrai kitoks. Grąžino jį dėl to, kad Markis pridarydavo mėlynių mažąjam draugui, o tas pradėjo jo bijoti. Faktas yra tas, kad grįžus iš savo naujų namų, Markio elgesys pasikeitė… Agresijos nėra, bet jis tarsi pasimetęs vaikas, kuriam labai trūksta meilės…

Turime savanorį, kuris baigė mokslus užsienyje, ir mielai pakonsultuotų nuotoliniu būdu. Tik reikia ramaus, be mažų vaikų ir kitų gyvūnų, savanorio- globėjo.
Markiukas vakcinuotas, čipuotas ir kastruotas, labai nedidelio ūgio (sveria apie 7-8 kg).
Padėkime jam susigaudyti šiame gyvenime. Jis tikrai to vertas.
Dėl išsamesnės informacijos paskambinkite man, labai lauksiu! Tel 867612231 Ingrida


Aš nesuprantu… Buvau toks tikras, kad greitai rasiu namus, o sėdžiu sau prieglaudoj jau ne pirmą mėnesį. Ei! Pats prisistatysiu, nes gal kažkaip neaiškiai mane pademonstravo. Esu Markis. Buvau Margis, bet tų margių jau čia buvo, yra ir dar bus, todėl pakeitėm pasitarę vieną raidę. Pripratau prie naujo vardo, priprasčiau ir prie dar kitokio.
Esu nedidelis, gyvenau namuose prieš tai.
Esu jaunas, gražus ir labai linksmas.
Jau susitvarkiau pas gydytojus viską, kas priklauso. Lieka tik laukti. Tik perspėju- negulėsiu visą dieną ramiai šalia, nes tai ne man. Nori turėti linksmybių draugą? Tai aš!
Prisijuoksim kasdien iki ašarų.
Negalvok, kad nemoku pabūti rimtas… moku, kai reikia…
Su meile, Markis 💗

Vyresnio amžiaus žmonėms jų vaikai padovanojo mažytį šuneliuką…atsitikus nelaimei, draugužio šeimininkai nebepajėgė juo rūpintis…tad dar jaunas, vos metų augintinis atvyko pas mus. Tel. 867612231

Vaizdo įr.🐾