NEMO

Rezervuotas

Man reikia namų… Sakau rimtai, nes taip gyventi nebegaliu. Apgyvendino mane su Gražuole. Tikrai graži, nepasiginčysi, bet mūsų charakteriai gal nesutampa. Ji mane vis bando įginti į kampą, o aš, kaip tikras džentelmenas, jai nusileidžiu.

Jau kai nesiseka, tai nesiseka. Pirmoji šeimininkė tingėjo su manimi užsiimti, o aš ją visaip, kaip mokėjau, informavau, ką reikia daryti. Bet jai lengviau buvo mane atiduoti… Patekau pas kitus šeimininkus, ir dar pas vienus. Paskutiniai diedukai supyko ant manęs, kad neloju pririštas prie būdos. Kaip aš losiu, jei man norėjosi staugti iš baimės, kad dabar jau visą gyvenimą taip reikės sėdėti… Gerai, kad patekau čia. Pakentėsiu tą Gražuolę, nes žinau, kad atsirado viltis ir vėl patekti į namus, kur bus su manimi daug vaikščiojama, važiuojama, žaidžiama. Aš myliu žmones, sutariu su šunimis ir labai mėgstu bėgioti. Mane jau išmokė, kaip reikia elgtis lauke, aš supratau- jei noriu, kad žmogus jaustų malonumą su manimi vaikščioti, man nereikia tempti pavadėlio. Jei ir TU mokėsi man parodyti, kaip nereikia elgtis, aš mokysiuos ir labai labai stengsiuos.

Su meile, Nemo ❤️️

SOS! Kas gali priglausti, bent laikinai, namų ieškantį 1,5 m. amžiaus keturkojį vyruką Nemo?

Jaunas, dar visas gyvenimas priešaky, tik, gaila, su nenusisekusia vaikyste…

Vargšas, pakeitęs tris gyvenamąsias vietas, nes lig šiol neatsirado jo verti ir juo gebantys tinkamai rūpintis šeimininkai.

Paskutinįsyk šuo nepritiko pas jį auginti pasiėmusius diedukus, nes šie mat tikėjosi, kad šuo už grandinės lauke po plynu dangum amsės ir baidys vaiduoklius.

Draugiškas, energingas, guvus.

Per vieną pasivaikščiojimų-dresūros vakarą šuo „nusimetė“ stresą, pradėjo nebetampyti pavadžio, nustojo blaškytis į šalis, ėmė eiti greta, praėjo nerimas, išmoko gerti vandenį iš fontanėlio ir žaisti!

Ieškomi geri, atsakingi, su keturkoju išmintingu draugu norintys ir gebantys užsiimti šeimininkai💚🐾

Šiuo metu šunelis pas mus – prieglaudoje „Šiaulių letenėlė“.

Vakcinuotas, čipuotas.

Yra galimybė jam atvykti į bet kurią LT vietą.

Tel. 867612231