NOREIKIAI

Visai šalia mūsų, pasirodo, jau N metų vyksta tas pats… Visai mūsų panosėje- Noreikių kaime, o mūsų, kaip prieglaudos, niekas neinformuoja. Porą kartų iš Sigitos, jai nesant namie, išvežti visi šunys (po 10 vienetų) į Kuršėnų komunalinio ūkio tarnybą, o iš ten, kaip žinia- visi į Šiaulių letenėlę.
Ir kas iš to? Ne taip problemą reikėjo spręsti… Aišku, suprantam, kad kaimynai norėjo kaip geriau, bet keista, kad tokie atvejai nerūpi seniūnijoms. Negana to, prieš tris metus ši ponia atvažiavo pas mus pasipuošusi, pati atvairavo automobilį ir išsirinko… savo šunį, kurį prieš metus buvo iš jos išvežę…
Tų šunų socializacija vyko labai ilgai, jie bijojo svetimų žmonių, o kai Sigita atvažiavo, Dėmius ją priėmė labai draugiškai, kas buvo tikrai keista… Dabar viskas susidėliojo į vietas- tai jo šeimininkė, kaip jis nepriims… Blogiausia šioje vietoje, kad nežinodami, atidavėme nekastruotą šunį, nes vienkiemis, aplink miškai… žadėjo,kad gyvens namie, aptveroje teritorijoje. Ir štai- pasigrožėkite Dėmiaus vaikais. Juokas pro ašaras, garbės žodis…

Juk jeigu tada kažkada būtume iškastravę ir palikę jai du tris šunis, galbūt (bet tik galbūt) viskas būtų sustoję. Aišku, žinia apie šią vietą yra jau pasiekusi aplinkinius žmones, todėl vis atsiranda tokių, kurie veža savo šunis, tik šalia įsikūrusios įmonės savininkai gena tokius geradarius lauk.

Ir dabar atėjo ta diena, kai pati Sigita jau nori apsimažinti gyvūnų. Tik iš to pokalbio taip ir nebuvo suprasta, ar 5, ar 8 šunis atiduoda.
Sieksim, kad nepalikti jai nei vieno nekastruoto šuns, o kaip eisis su ja susitarti, bus matyti. Tikimės, kad pavyks draugiškai, o jei ne, bandysim eiti kitokiais keliais.

Visada į neviltį varo,kai reikia vienu metu sutalpinti daugiau gyvūnų… Tad kreipiamės į visus JUS- gal galite padėti priimant į savo namus nors vieną… ten yra jaunų kalyčių, kurias skubiai reikia atskirti ir sterilizuoti. Viena, atrodo, jau laukiasi 🙁

Mes apmokėsime visas išlaidas, susijusias su šuniuko priežiūra. O namų aplinkoje žymiai greičiau vyktų socializacija ir namų paieška būtų efektyvesnė.
Galite padėti mums ir tiesiog prisidėdami prie nusimatančių nemažų išlaidų http://siauliuletenele.lt/paaukokite/

Vaizdo įrašas

Pas mus jau keturios kalytės, atvykusios sterilizacijai… ir tai ne pabaiga (apie visus išsamiau, rasite aprašymo gale)

DĖMIUS

NIURNA

NARNA IR NORA

ČIGONĖ

ELZĖS ŠEIMYNA

NOREIKIŲ MAŽIEJI…