VAIGOS MAŽYLIAI

RADO NAMUS

Žiūriu į savo mažo vaiko nuotrauką ir mąstau, ką ne taip padariau, kad mane jau didelį šeimininkai grąžino į prieglaudą. Aš visus šeimos narius mylėjau, o ypač savo mažąjį draugą. Man niekas normaliai nepaaiškino, kad žaisti su mažais vaikais reikia atsargiai. Pavyzdžiui, dabar prieglaudos vadovė mane pabara, kad Migdolą pasigaunu už ausies ir tempiu. Man ji labai graži- tokia mažytė, aš ją labai myliu, labai stengiuos švelniai ją tempti, bet nei Migdolai, nei vadovei tai nepatinka. Ką daryt? Kaip išmokti tuos, kuriuos myliu, apkabinti letenomis, ne dantimis. Tiesa, savanores irgi myliu, ir pačiam keista, kad tada moku ir apsikabinti, ir švelniai bučiuotis. Bet matyt, gal dar reikia dvasiškai pasitobulinti.

O šiaip tai esu labai labai geras šuo. Jei jau neturi mažų vaikų, ar gal dar neturi, tai esu nusiteikęs pamilti TAVE širdimi, apkabinti letenomis visam likusiam mūsų gyvenimui ir mokytis kartu.

Beje, gyvenu su dar 10 draugų įvairaus amžiaus viename kambary, kaip kokioj stovykloj. Smagu kaip! Ir nė karto nei su vienu nesu susipykęs. Net ir Migdola mane priima tokį koks esu.

Bet ilgiuosi to jausmo, kai esi vienintelis…

Su meile, Vilas-Ogis 💗


Buvęs mūsų globotinis Vilas, Vaigos vaikas, mažas šuneliukas, prieš metus išlydėtas džiaugsmingai į naują šeimą, sugrįžo pas mus jau kaip Ogis. Po metų.

Priežastis- žaisdamas kandžioja vaiką.

Kolkas Ogis yra pats nuolankiausias šuo visoje prieglaudoje 😊

Žinome, kad kelios dienos yra niekis, o tikrasis charakteris dar atsiskleis. Bet Ogis labai geras, meilus, žaismingas. Moka bendrauti net su senais bambekliais- tiesiog nusileidžia.

Bandom iš naujo ieškoti šiam kreivaausiui namų 😉

Kviečiame susipažinti, prieš tai susitarus dėl pasimatymo tel. 867612231

Mažyliai Vomas (Skubis), Velas, Vikis, Vindė ir mamytė Vaiga rado namus! ☺

Mamytė Vaiga jau rado namus❤

Ir vėl turime naują šeimyną…
Iš Pakalniškių kaimo Radviliškio rajone atvežta kalytė Vaiga su penkiais vos mėnesio mažyliais.
Atvežę vaikinai sakė, kad kalytė priklydo ir atsivedė šuniukus malkinėj. Ten jie ir gyveno per visus šalčius…
Išgyveno, nesušalė… nors tokie trumpakailiai.
O gal kažkas atpažinsite savo dingusią kalytę? Niekur nebuvo pranešta, skelbta anksčiau…

Šiemet, kaip niekad, gausūs metai šuniukais. Tik išleidžiam į naujus namus dalį, ir vėl papildymas. Nėra kada nė atsikvėpti.
Mūsų šeima didesnė, nei bet kada, šuniukams trūkstam kokybiško puppy, junior maisto, kad augtų sveiki. Jų laukia nukirminimo, nublusinimo, vakcinavimo, čipavimo procedūros…
Jei galite padėti šiuo sunkiu laikotarpiu, maistelį galima palikti tam skirtose dėžėse Kika parduotuvėse prekybos centruose Saulės miestas, Akropolis, Bruklinas, Tilžė bei klinikoje ,,Šansas“. Galima perduoti Šiauliuose tel. 863812424, 867612231.
Taip pat galima paaukoti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodant ,,vaigiukams“.

PARAMA


Ačiū, kad padedate! ❤

Vaizdo įrašas🥰