PALONŲ ŠUNIUKAI

Rado namus.

DAR 26 IŠGELBĖTIEJI!

Kai paskambina Reda, dirbanti Šeduvos seniūnijoje, gero nelauk… 😉

Jos dėka jau yra išgelbėta iš tų kraštų daugybė šunų ir visi jie paprastai atvažiuoja į Šiaulių letenėlę.

Šį kartą prašymas (https://facebook.com/story.php?story_fbid=7372023186202026&id=715330268538051) buvo išgelbėti nors kelis Palonų kaime gyvenančius jauniklius, nes visus ruošiamąsi užmigdyti… Kiek jų išvis? Pradžioje 14, vėliau 21…25… Šeimininkė gulasi į ligoninę, tačiau, kaip galima tiesiog atimti gyvybes sveikiems šuniukams? Nusprendėme gelbėti visus.

Mums vieniems tai buvo neįmanoma misija, todėl puolėme skambinti į kitas Lietuvos prieglaudas. Ačiū labai Plungės Priglaustukai VšĮ Penkta koja ir Telšių Uodegėlė, atsiliepusiems į pagalbos prašymą! Kartu padarėme mažytį stebuklą ❤ Visi šuniukai išgelbėti, visi nuostabūs! Dažnai iš tokių vietų būna bailiukai ir nesocialūs, bet šie tiesiog šaunuoliai.

Į Šiaulių letenėlę atvyko šešetukas- trys 3-4 mėnesių vaikai ir trys pusmetukai. Visų laukia būtinosios procedūros, rimtas pasiruošimas kelionei į naujus namus.

O mes, kaip visada, neišsiversime be jūsų paramos… Prisidėkite prie mažulių paruošimo naujiems namams, naujam jų gyvenimo etapui 🙏

Nuolat trūkstam kokybiško maisto. Nuolat perkam, maišom su prastesniu, kad taupiau gautųsi, tačiau maišai tiesiog ,,sprogsta ore“, nes kasdien pamaitinti turime 140 alkanų burnyčių.

Jauniems šuniukams ypač svarbu subalansuotai maitintis. Matėm po kelionės narve paliktus jų skrandžio turinius- smulkias kruopas…atrodė net nevirtos…

Išsilaipinę pas mus, gavo Brit Care, tai lapnojo, net ausys lingavo 😊

Vaizdo įrašas

PARAMA

Liko tik kelios dienos, kai bus sustabdyta galimybė paskirti savo GPM 1,2%. Jei dar nespėjote, padarykite tai dabar.

Mums tai labai labai svarbu!

1,2 % SKYRIMAS

PILIULĖ

PALOMA

PRIZAS

PETRUŠKA

PRERIJA

PLIUŠAS