PAVARTYČIŲ MYLIUS

Aš noriu namo.
Ne ten, kur gyvenau, nes mano buvęs šeimininkas galvojo, kad aš esu tik šuo. O aš norėčiau, kad mano žmogus vertintų mane kitaip. Aš neneigiu, nes ir esu šuo.
Bet čia, prieglaudoje, jaučiuosi kaip žmogus. Turiu aš nelabai gerų savybių. Pvz. neleidžiu savęs sučipuoti. Paskiepyti leidau, bet daugiau negaliu pakęsti jokios prievartos. Tik galiu pasidžiaugti, kad keičiuosi. Leisiu įbesti ir tą dar vieną adatą, tik man reikia laiko. Jei man pasakytų, kad pas mane atvažiuoja mano nauja šeima, susikaupčiau ir pakentėčiau.
Ką čia papasakojus dar?…
Aš nesu piktas. Esu matęs ir kačių, ir šunų savo gyvenimo kely. Todėl juos tikrai pakęsčiau. Gal ne visus, pats nesuprantu. Apgyvendino Pifą už sienos, o aš taip pykstu ant jo, ir nieko negaliu su savimi padaryti… Tiesiog pavydžiu, nes jis senas, susivėlęs, bet pas jį šeimininkai atvažiuoja net iš užsienio… Ir dar šiandien varys į kirpyklą. O aš jaunas, nesusivėlęs, ir niekaip nerandu namų.
Leisiu aš įbesti tą čipą, pagalvojau.
Gal ir man labiau seksis tada.

Aš, kol buvau visai jaunas, niekur nebėgau iš namų. Kai tapau vyru, vieną kartą pabandžiau išeiti į platesnius vandenis.

Kaip buvo įdomu! Keliavau, sutikau daug gerų žmonių, kurie vis pavaišindavo mane gardesniu kąsneliu, priimdavo pasisvečiuoti.

Supratau, kad fotelis tarpdury- ne man. Taip gyvenau pas savo šeimininką. Jis užsidarydavo šiltuose namuose, o mane palikdavo tam tarpdury… Šalta buvo baisiai… Ir liūdna.

Tai aš vis ir keliaudavau. Žinojau jau dabar, kad toks gyvenimas ne man. Įsitikinau, kad man reikia bendravimo, šilumos ir meilės. Tokie paprasti mano norai.

Esu dabar prieglaudoje. Man trys metai. Manau, kad visas gyvenimas priešaky. Labai tikiuosi sutikti savo laimę. O ta laimė- mano šeima.

Su meile, Mylius ❤️

Dar 2023 m. spalio mėnesį Pavartyčių km. (Radviliškio r.) pastebimas šuniukas, 2024 m. sausio 15 d. atvyko pas mus. Turi jis šeimininką Užuovėjos km., bet nesisekė jam prižiūrėti savo 3 m. (~2021 m. gimimo) Tobio.. išsamiau tel. 867612231