LIŪTUKS

Iškeliavo anapus… kovo 20d…

Mūsų Liūtukas ❤️
Jei kažkam atrodo nuostabi jo šypsena, jei manote, kad norite jį priglausti, tai žinokite, kad jį priglausti galima tik perkeltine prasme 🙂 Tiesiogine- niekaip. Suteikti namus ir pasikaustyti kantrybe.. ir po kurio laiko, tikim, jis taps toks šuniukas, kuris ne tik pakęs, bet ir mėgausis paglostukais.
Ypatingas šuniukas ypatingam ir laaabai kantriam šeimininkui 😉
Jo priešistorė, kiek sugebėjom išsiaiškinti- priklydo pas žmones visas sukandžiotas, praplikęs. Žaizdos buvo žiojėjančios ir sunkiai gyjančios. Tai vyko spalio mėnesį (2019m.), o dabar tik pažiūrėkite, koks dailus Liūtuko kailiukas!

Liūtukas nuolat pyksta… pyksta ir prašo, prašo, o po to pyksta…
Daug, labai daug patyręs ir išgyvenęs… Mylim mes jį, tokį juokingą liūtuką ❤️
Jei norite šnektelėti apie jį, mielai prašom 😉
Tel. 867612231

Tokį vargšelį vakar, kovo 8 dieną, parsivežėm iš Puipių kaimo, esančio Radviliškio rajone. Kai jis atklydo ten prieš mėnesį, priglaudę savo kieme žmonės sakė, ksd ir nugara buvo nuplikusi. Užpakaliukas, matosi, buvęs žaizdom nuėjęs…
Pafas, mažas liūtukas, kolkas lojimu gąsdina mus, žiūrėdamas drąsiai į akis. Reikia laiko, kad susidraugautume  Nepasitiki, bet valgo pilna burna 🙂
Keliausim pas veterinarus išsitirti, kas jam čia nutikę.
Maža vilties, bet gal kas nors atpažįsta šį šuniuką, žino jo šeimininkus? Jau kastruotas, 10m.

Radviliškio r. Puipių kaime maždaug prieš mėnesį atklydo šunelis, buvo vietinių priglaustas, bet labai nesutaria su katėm… šuneliui ieškomi senieji, naujieji šeimininkai! Nuo kovo 8d. mažiukas mūsų globoje.