BĖGIUS GRĮŽO NAMO

Bėgius grįžo namo🛤

Mūsų kasdienybėje dažnai nutinka taip, kad reikia skubiai spręsti, kaip gelbėti…

Tą dieną, kai Radviliškyje ant geležinkelio bėgių dirbantys vyrai paskambino, prašydami pagalbos šuniui, važiavom nežinodami ką rasim. Kol atvykom, šuns jau nebebuvo, atsikėlė ir nukeliavo…. Laimei, ne taip toli, tad paieškojom ir radom mūsų Bėgių, gulintį traukinio šešėlyje.

Nebuvo jis sužeistas, bet auglys, kuris ,,tupėjo“ jam ant šlaunies, nejuokais privertė sunerimti… Tas klausimas, kur padėti kablelį ,,migdyti, negalima operuoti“ ar ,,migdyti negalima, operuoti“ buvo iškilęs neilgam- kol nuvažiavom iki Radviliškio veterinarų. Ir, nors šuo labai senas ir buvo suvargęs, Viktorija apsiėmė nupjauti tą baisybę, sveriančią beveik 2kg.

Ir kaip dabar džiaugiamės! ❤️ Bėgius pilnai sugijo, atjaunėjo, sustiprėjo! Jam lemta pasidžiaugti vasaros malonumais ir patirti žmogaus rūpestį ir meilę 
Beje, jis be galo mėgsta maudytis, tad semiam vasarą kibirais 

Bėgius labai geras, visiškai taikus su visais kitais šunimis, todėl neprarandam vilties, kad gal kažkas dar jį galėtų priglausti savo namuose, kur jis galėtų gyventi šiltai, bet vaikščiotų po aptvertą kiemą tiek, kie tik norėtų…
Jis labai tvarkingas, namie nieko nedaro…
Ir labai labai yra dėkingas Radviliškio veterinarijos gydytojams už suteiktą šansą pajusti, kad gyventi GERA! 

Prie pirmojo geležinkelio parko Radviliškyje pastebėtas gulintis šunelis.. su dideliu augliu ant užpakalinės kojos. Laukia operacija..

Tel. 867612231

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *