MYRA

RADO NAMUS

Mirą įsimylėsite vos tik pamatę

Paklydelė Mira užsibuvo prieglaudoje, todėl ieško naujų savo šeimininkų. Ši vokiečių aviganių mišrūnė buvo rasta Kužiuose, prie degalinės šių metų liepos mėnesį. Vietinių gyventojų ne kartą pastebėtą valkataujančią mišrūnę priglaudėme „Šiaulių letenėlėje“, kur ji gyvena iki šiol.

Mira – nepaprastai mielas šuo. Ji mėgsta žmonių dėmesį ir ilgus pasivaikščiojimus. Teisingiau, juos dievina! Tačiau net ir smalsiai tyrinėdama aplinką, Mira išlieka paklusni – vedžiojama nesitampo ir nebėga, it akis išdegusi, kaip įprasta vokiečių aviganiams. Šiuo metu Mira gyvena voljere kartu su savo bičiuliu Startu (http://siauliuletenele.lt/is-pailiu-867612231/). Kalytė niekada nėra išreiškusi priešiškumo nei žmonėms, nei kitiems gyvūnams.

Nė neabejojome, kad priglaudę Mirą, sulauksime senųjų jos šeimininkų skambučio ir noro ją susigrąžinti, tačiau jie taip ir neatsirado. Matyt, ji buvo pakliuvusi į neatsakingų, šunų augintojų rankas.

Labai mylime šią žavią kalytę, tačiau esame įsitikinę, kad naujieji jos šeimininkai tikrai atsiras (galbūt jie jau skaito šį skelbimą), mat jai reikia kur kas daugiau dėmesio, nei šiai dienai jai galime suteikti mes.

Atvykite susipažinti su Mira – ji jus sužavės!

RASTA!
Kužiuose, prie degalinės, liepos 15d. sugauta jau ne pirmą kartą pastebima valkataujanti kalytė! Ji mūsų globoje, tad jei ieškote savo senokai dingusios augintinės, skambinkite tel. 867612231.

 

 

2 thoughts on “MYRA

  1. Sveiki, gal galite įkelti arba atsiųsti nuotrauką iš priekio, kad matytusi akys? ar ankaklio neturėjo?
    labai panaši į mūsų augintinę, išbėgo išsigandusi oro baliono ir neberadom.. bet mes gyvenam Klaipėdos raj. abejojame, kad tiek toli nuėjo, todėl veido nuotraukos padėtu atažinti bei antkaklis.

    1. Prašome susisiekti su vadove 867612231 ir atvykti apžiūrėti, mes nespėjame visų globotinių net parodyti 🙁 o jei negalite atvykti, su ja ir susiderinsite dėl nuotraukų ar vaizdo įrašo..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *