OZAS

OZAS RADO NAMUS

(1 m., kirmintas, blusintas, skiepytas bei čipuotas)

Ar esate jautę išdavystės skonį? Ne? O aš esu… Kol buvau mažas ir mielas pūkų kamuolėlis, mėgaudavausi vakarais prie žmogaus. Jausdavau kaip jis švelniai mane glosto. Atrodė, kad tos akimirkos amžinos, tačiau… Lietingą ir apsiniaukusią dieną aš tapau beglobiu. Atsidūriau gatvėje, vienas, be užuovėjos, be SAVO ŽMOGAUS… 💔 Blaškiausi ieškodamas maisto, gailiai verkiau, prašydamas pagalbos. Jaučiau, kaip mano širdutė daužosi iš nežinomybės… Mano verksmą išgirdo savanorė, dabar mano globėja. Tąkart, kai ji mane apkabino, atrodo, ir vėl pajutau tą rankų šilumą, išgirdau švelnų bei raminantį balsą, kuris vis kartojo: dabar viskas bus gerai! Norėčiau, kad ši istorija turėtų pabaigą. Gražią ir tokią apie kurią senai svajojau. AŠ NORIU TURĖTI NAMUS!

Rastinukas OZAS šiandieną apsilankė klinikoje. Buvo apžiūrėtas, paskiepytas bei čipuotas. Šeimininkams neatsiradus, jis ima dairytis NAUJŲ NAMUČIŲ. Apšeptukas jaunas (1 metukai) ir aktyvus. Kolkas šuniukas laikinoje globoje, bet artimiausiu metu vyks į Sneigius. Galbūt jam nereiks važiuoti į prieglaudą ir atsiras namai? Jei Ozas krito į širdį, paskambink 863812424 🤗

RASTAS ŠUO!
Prie K. Korsako g. 45 namo rastas palaidas lakstantis šuo. Patinas. Su raudonu antkakliuku. Kailis pilnas erkių. Šiuo metu priglaustas mūsų savanorės. ŠEIMININKE, laukiam Jūsų!

2 thoughts on “OZAS

    1. Šeimininkai persigalvojo, Ozo dovanoti nebenori, tai duodam jiems šansą įveikti visus nesklandumus..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *