KOLUMBAS

Kolumbas mirė. Spalio 5d. 2020m.

Kolumbas ne veltui gavo tokį vardą… Jis ilgai keliavo po Šiaulių miestą šaltą žiemą, niekuo nepasitikėdamas, nieko neprisileisdamas, kol vieną dieną jam atsitiko nelaimė… Kas nutiko, tik jis vienas žino, o mes tik spėjam, kad pateko po automoilio ratais. Laimė, trauma buvo nesunki, ir Kolumbėlis greitai atsistojo ant kojų.
Dabar jis sveikas ir laimingas gyvena Letenėlės sodyboje, nei pririštas, nei uždarytas- supratęs, kad čia jį myli, juo rūpinasi, tapo meiliu ir labai ramiu šuniuku.
Kad ir kaip jam čia gerai, jis vistiek labai laukia savojo žmogaus, tik ne to, kuris jį išmetė šaltyje į pilną pavojų miesto gatvę.
Jis laukia naujo- gero, ramaus, vienintelio… su kuriuo Kolumbas galės pasitikti ir palydėti saulę, su kuriuo galės dirbti, ilsėtis ir keliauti…
Kolumbas nėra labai jaunas (10m., čipuotas), bet niekas gi nepasiginčys, kad su metais ateina išmintis  Draugiškas su visu pasauliu šuniukas laukia TAVĘS!  gali būti dovanojamas pagal programą „Draugas senjorui“.
Tel. 867612231


RASTAS!
Šiauliuose, Lyros 32 rastas traumuotas šunelis, gali būti kliudytas automobilio. Skausmingas pilvukas, suleisti nuskausminamieji. Mūsų globoje 867612231.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *