SAULYTĖ

RADO GLOBĄ, neatsiradus seniesiems savininkams, ir namus.

Saulytė, mažutė kalytė, rasta vakar kelyje Baisogala- Šeduva, vyksta į Letenėlę… 🙁 Liūdna todėl, kad mažuliukei teks gyventi lauko sąlygomis… Po vienos nakties laikinoje globoje išaiškėjo, kad Saulytė tikrai gyvenusi namie, nes labai gerai žino, kaip ten elgtis. Dar sėdim automobilyje, ruošiamės kelionei, ir turime viltį, kad atsiras tas geras žmogus, galintis Saulytę priimti į laikiną globą…
Tel. 867612231

Štai tokį mažą šuneliuką, gulintį tarp šiukšlių maišų ir drebantį iš šalčio ir baimės, rado Dinara su Akvile iš Radviliškio, sureagavusios vėlų vakarą į pranešimą, kad tarp Šeduvos ir Baisogalos guli šuniukas prie šviesoforo… Kalytė, nesužeista, bet jai LABAI reikia grįžti namo, arba surasti laikiną globą, nes ten, kur ją parsivežė, bute jau gyvena du šuniukai… Taip nesinori jos vežti į prieglaudą… Pasidalinkime, gal ji tiesiog paklydo! O gal galite kažkas priglausti laikinai?
Tel. 867648191
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1694623090608759&id=715330268538051

2 thoughts on “SAULYTĖ

  1. Sveiki.Šį šunelį gryzdama su seima is kauno ta vakara pastebejau as,taip pat teko bendrauti su moterimi ir dukrele del vietos patikslinimo.Ar atsirado tikrieji seimininkai ar sunelis rado naujus namus?Beje idomu ar ji buvo suzeista?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *