ŠIAURĖ

Balandžio 17d. Šiaurė išlydėta į Vaivorykštės šalį.

ATNAUJINTA. Išoperuota blužnis, atlikta sterilizacija. Jaučiasi prastai, nevalgo, gydosi laikinoje namų globoje.

Šiaurė operuojama… Echoskopuojant pastebėti dariniai blužnyje, kurie greičiausiai ir buvo priežastis. Dabar svarbiausia, kad labai nusilpusi Šiaurė atlaikytų operaciją… 🙏

Šiaurei blogai… Tik spėjom pasidžiaugti, kad atsigauna, ir vėl nuo penktadienio nusisuka nuo bet kokio maisto. Nei dešrelės, nei geriausi konservai, nei žalia, nei virta jautiena, nei vištiena… Ką jau kalbėti apie siūlomą sausą maistą, kad patį geriausią…
Pridaryta kraujo tyrimų, dar kartą babeziozės tyrimas. Veterinarai gūžčioja pečiais nes vienintelis nukrypimas nuo normos- mažakraujystė.
Pradėjom įtarinėti, kad kažkas kažkur yra užsikišę… Vakar vežėm į Panevėžį daryti kontrastinio rentgeno… kolkas viskas sustojo ties skrandžiu. Šiandien turime prisiprašyti Šiauliuose vienintelei paskutinei nuotraukai, kad įsitikinti, ar tikrai skrandžio turinys nenukeliauja toliau.
Tada tik operacija. Vienintelis, ko meldžiam, kad nebūtų onkologinis darinys, nes tada jau prognozės liūdnos.
Labai tikimės, kad Šiaurė, kelias dienas klaidžiojusi, bus kažką prarijusi, ką bus galima lengvai pašalinti…
Palinkėkit Šiaurei sveikatos ir sėkmės 🙏
Laikom kumščius!


Po veterinarijos gydytojų apžiūros išaiškėjo, kad Šiaurė labai išsekusi, sveria tik 27 kg, kas Azijos aviganiui yra labai mažai. Bet erkių sukeliamos ligos babaziozės nėra. Yra supūliavęs galinės kojos pirštas, nes nulūžęs nagas. Sanariai silpni. Dabar svarbu labai kokybiškas maitinimas kelis kartus per dieną, kad kuo greičiau atsistatytų kraujas ir Šiaurė pradėtų gyventi tikrą gyvenimą.

PARAMA

1,2 % SKYRIMAS

Vadovė Ingrida: „Šiandien 8 val ryto atsiliepiau į skambutį moters, kuri pranešė, kad pas jos mamą atėjo tas šuo, kur buvo skelbimas prieš porą dienų apie Naisiuose klaidžiojantį didelį šunį. Šunį prisirišo savo kieme mama, pamaitino, pagirdė. Paprašiau, kad kol išsispręsim, kas atvažiuos jo paimti, atsiųstų nuotraukas geresnes, kad galėtume dar kartą įdėti skelbimą, mažu atsiras šuns savininkai. 8.30 val buvo susisiekta su savanore, kuri galėjo nuvažiuoti tik po 10-tos valandos ryto. 11 val jau kalytė Šiaurė sėdėjo savanorių automobilyje, pasiruošusi keliauti į Šiaulių letenėlę.
Viską darėme, ką galėjome, kad padėti kalytei.
Bet tuo metu viešojoje erdvėje vyko eilinis Letenėlės linčas.
Mielosios ponios, ar panelės, kurios nė karto nebuvote Sneigių kaime, kur glaudžiasi belenkiek šunų, linkiu susirasti širdžiai mielą užsiėmimą, kad širdyse nutūptų palaima.

O dabar apie pačią Šiaurę. Čipo neradom, bet užtat kailyje knibždėte knibžda padarai. Jei ryte ji dar domėjosi maistu, tai popiet visiškai ne. Labiausiai neramina, kad nebūtų babeziozė… Su nerimu laukiam rytojaus, nes sekmadieniais klinikos nedirba, ir tik laimės dalykas ,,prisibelsti“ apžiūrai.
Šiaurė dvokia mėšlu iš tvarto, kailis baisus. Šeimininkai, jei tokie atsiliepsite, būsite testuojami ,,per mikroskopą“.
O nuojauta sako, kad neatsilieps.“

Tel. 867612231