Šilėnų Pupa ir mažyliai

Visi rado namus

Nuolatinių namų ieško kalytė ir keturi jos šuniukai, gimę rugpjūčio pabaigoje, rasti netoli Šilėnų!
Kalytė apie 2 metų amžiaus, 38cm ūgio, sveria apie 9,5 kg, kuklaus charakterio, pradžioje kiek baili, bet parodžius švelnumą, nebeatsitraukia nė per žingsnį. Labai paklusni, pašaukta iš karto atbėga. Atsiliepia į vardą Pupa. Sprendžiant iš jos elgesio, turbūt buvo mušama. Į moteris reaguoja gerai, o vyrų bijo, nes glostant, labai susigūžia. Panašu, kad Pupa gyvenusi kambaryje, nes tvarkinga, nenori gamtinių reikalų atlikinėti voljere. Planuojama sterilizacija, kai baigs maitinti mažylius, bet galima rezervacija jau dabar 😉
Rezervuojami ir keturi 2,5 savaitės amžiaus Pupos mažyliai – mergytė šviesiausia ir trys berniukai. Į naujus namus galės keliauti spalio viduryje. Šiuo metu socializuojami, žmogaus nebebijo.
Visi į naujus namus keliaus paskiepyti, nuparazitinti ir suženklinti.
Kol kas šeimyna gyvena lauko voljere, laikinoje globoje, bet dėl labai trumpo kailiuko netinkami gyventi lauke.

Teirautis tel. 867256067, Aukštelkai, Radviliškio r.

PUPA RADO NAMUS

Draugiška 2 metų kalytė ieško naujų namų! Pupytė labai rami, nehiperaktyvi, tinka į šeimą ir su mažais vaikais, su jais elgiasi atsargiai, tinka ir vyresnio amžiaus ar nelabai aktyviems žmonėms, nes patinka dienas leisti namie. Kalytė gana sargi, labai protinga ir paklusni, gražiai eina su pavadžiu, gamtinius reikalus atlieka tik lauke, gali gyventi tik viduje, nes kailiukas labai trumpas ir šiaip yra labai jautri šalčiui.
Pupa vidutinio dydžio, apie 38 cm, apie 10 kg svorio, paskiepyta, ženklinta, kol kas nesterilizuota, bet po mėnesio jau bus galima tą padaryti mūsų sąskaita.
Galintys priimti gražuolę į savus namus, paskambinkiteš

Rado namus. Bobis vėl ieško namų! 11mėn., vakcinuotas, čipuotas. Tel. 867612231