SMILKĖ

Smilkei buvo prasidėję epilepsijos priepoliai, neišgyveno..

Žodžių net nereikia…kalba širdis ir Tikro Žmogaus poelgis. Katytė saugi dėl neabejingumo, dėl žmogiškumo O dabar… PADĖKIM LAIMINGAI KATYTEI RASTI NAMUS…prisijunkim prie gerų darbų! Senjorė sterilizuota, vakcinuota, čipuota. Tel. 860345449, Zokniai

Gali būti dovanojama pagal programą „Draugas senjorui“ https://siauliuletenele.lt/draugas-senjorui/

O kas esate netoli tos vietos prie Kuršėnų, kur rasta murkliukė (vietovės iškarpos komentaruose) ar vyksit pro ten…pratęskim neabejingo vaikino darbą ir raskim antrą katytę, kurios deja, nepavyko pagauti😪jai labai baisu…ji ten liko viena!

Situacija,kai netyčia sustoji šalikėlyje kur aplinkui nėra gyvenamųjų namų. Atsidarai automobilio duris ir net nespėji sureaguoti,kaip prie tavęs glaudžiasi du kačiukai. išbadėję, kūneliai sulysę, tačiau besąlygiškai norintys meilės. Supratę su Justina Saltonaitė situaciją, negalėjome jų palikti likimo valioje. Nusprendėme susisiekti su Šiaulių ir Šiaulių rajono gyvūnų globos asociacijomis. Pasirodo, kad situacija kur kas rimtesnė,nei manėme, nes paprasčiausiai gyvūnų prieglaudos yra perpildytos ir dar dviems kačiukams nėra vietos. Buvome beprarandantys viltį, tačiau tuo metu su mumis susisiekė Šiaulių letenėlė,kuri vis dėlto išsprendė susidariusią problemą. Viskas jau turėjo būti gerai, tačiau mums pavyko atgabenti tik vieną iš dviejų kačiukų. Antrasis nebuvo toks drąsus. Pora valandų jį bandėme vilioti maistu, kalbinti- kuo labiau stengėmės tuo labiau jis bėgo nuo mūsų…Komentaruose paliksiu nuoroda,kur liko išsigandęs kačiukas. Tikiuosi,kad atsiras gerų žmonių, kurie neliks abejingi. Nuoširdus ačiū Irenai, už suteiktą prieglobstį,maistą, šiltą guolį ir už sutrugdymą, skambučius vėlyvą sekmadienio vakarą. ŽMONĖS BŪKIME SĄMONINGESNI IR NEPALIKIME TŲ, KURIE YRA UŽ MUS SILPNESNI.

Posted by Laurynas Adomaitis on 2019 m. spalio 13 d., sekmadienis