KARČEMŲ KATĖS

PAGALBOS!!!

Istorija bus ilga, nes emocijos liejasi per kraštus. Ir šįkart skaudu ne vien dėl gyvūnų…
Vakar sulaukėm skambučio iš Radviliškio seniūnės su pagalbos prašymu.
Karčemų kaime gyvena sena, akla, negalinti savimi pasirūpini moteris, kurios kieme yra galybė kačių, o namie- du šuniukai. Buvo trys, bet vienas nugaišo. Taip pat rastos namie keturios kirminų jau graužiamos nudvėsusios katės. Jei ne kaimynų skundai, kad katės eina per kiemus, knisa daržus, niekas iki šiol nebūtų kreipęs dėmesio į moterį, kuri neturi arimųjų, nemato ir, kartais nebepaeina. Kiek metų ji nemato, nepaklausėm, nes vaizdai aptemdė akis, o nosį surakino neapsakoma smarvė.

Moteris turi sūnų, kuris gyvena Kaune. Pokalbis su juo telefonu buvo maždaug toks : ,,aš esu savo mamai toks pat savas, kaip ir jūs. Nieko negaliu padėti, nes ji mane gena lauk.“ Čia sutrumpinta pokalbio esmė. Tebūnie, į šeimos reikalus nesikišim. Tik labai keista, kad senas, aklas žmogus gyvena visų apleistas, ir nėra jokios instancijos, kuri juo pasirūpintų? Gerai, tegul ši moteris pikta, tegul nesigula į ligoninę savo noru, bet tai tada tegul numiršta viena, visų apleista? Nes tokie įstatymai?
Moteris, kuri dirbo Lietuvai visą savo gyvenimą, turėjo aukštas pareigas, dabar sėdi fotelyje, o aplink ją nuo grindų jau reikėtų purvą, išmatas ir šiukšles kasti kastuvu…

Kur socialiniai darbuotojai?…
Antisanitarinės sąlygos verčia iš kojų kiekvieną ten įžengusį… O kaip ten gyventi?

Kai ja besirūpinanti kaimynė sakė, kad reikia, įžengiant į šiuos namus, apsirengti spec, aprangą ir užsidėti dujokaukes, nepažiūrėjom į tai rimtai, nes esam matę visko… Be šitokio vaizdo ir kvapo- dar niekada…Ten tikrai reikėjo dujokaukės…

Mes ten nuvykom su tikslu pasižiūrėti, kokia situacija, nes seniūnė sakė, kad, nesulaukusi iš mūsų pagalbos, kviesis Pakruojo komunalinį ūkį, kad išvežų visus ten esančius gyvūnus.
Neturime vietų jau niekam, bet pamačius kiemą, pilną alkanų paaugliukų kačiukų ir suaugusių kačių, nebegalėjome užsimerkti… Dvi jų susigavom rankomis, o tada jau lėkėm į Šiaulius susirinkti visos amunicijos ir atgal į Karčemas!
Vakar su mumis į Šiaulius parvažiavo 13 kačių! 8 paaugliukai ir 5 suaugusios katės. Taip pat radome po daržą klipatuojančią seną kalytę, kuri yra vienas iš tų dviejų šuniukų, gyvenančių šiame šabarkštyne. Kalytės nagai buvo tokio ilgumo, kad net susiraitę ir susisukę spiralėmis. Tai jai labai apsunkino judėjimą. Dabar jai nukirpti nagučiai, pavalgiusi ir atsigėrusi, ramiai išmiegojusi savanorės namuose, iškeliavo į prieglaudėlę.
Penkios katės apsigyveno Zoknių namelyje, o kačiukai- pas globėjas.

Finansinė siuacija mūsų labai kebli, bet galime užsimerkti tik tada, kai nematome ir negirdime… Ten užsimerkti negalėjome… Dar liko labai daug nuostabaus grožio kačių! Jos alkanaos, dauguma laukiasi palikuonių… Už daržinės dar kaišioja galvas vis naujos katės, tikėtina, kad ten ir visai mažuliukų kačiukų pilna. Tik iki jų jau prasibrauti neįmanoma per daiktų kiekį. O name, pro langus liūdnai žiūri dar kelios katės. Jos užrakintos, o šeimininkė nieko neįleidžia į tas patalpas.
Turėsime ten sugrįžti ir bandyti prasibrauti iki jų. Jei reikės, teks kviestis aukštesnes instancijas, bet negalima leisti numirti iš bado niekuom nekaltiems gyvūnams. Gali būti, kad musės yra jų pagrindinis išgyvenimo šaltinis…

Dabar jau priėjom prie tos dalies, kai vėl kartojamės- PADĖKITE!
Komunaliniai ūkiai gauna lėšas už gaudymą, laikymą ir sunaikinimą, o mes visa tai darome iš JŪSŲ suaukotų lėšų.
Mūsų sąskaitos jau ant tokios ribos, kai norom nenorom ateina nemalonios mintys… Nebegalime sau leisti gelbėti, nes nebeturime lėšų ne tik susimokėti už veterinarines paslaugas, bet ir elementariam prieglaudos išgyvenimui. JŪS esate vienintelė mūsų viltis!
Būtume labai dėkingi už bet kokią paramą- kraikas, kokybiškas maistas katukams, mažiems šuniukams imuniteto stiprinimui, konservai… Viskas labai labai praverstų. O paaukotas kiekvienas euras į Šiaulių letenėlės sąskaitą yra aukso vertės!
Ačiū visiems, kas mumis tikite ir palaikote!
Labai rimtai prašome- nepalikime visi kartu bėdoje tų, kuriems nepavyko ištraukti laimingo bilieto į ,,gražų be rūpesčių gyvenimą“.

Banko sąskaitos:

PayPal sąskaita: letenelesprieglauda@gmail.com

Šiaulių bankas: LT87 7180 0000 0370 0239, SWIFT/BIC kodas CBSBLT26

SEB bankas: LT40 7044 0600 0802 9426, SWIFT/BIC kodas CBVILT2X
Paskirtis: Karčemų katukams

Paysera: LT36 3500 0100 0188 3319 – mokėjimo paskirtis: EVP1010001883319

Trumpasis paramos nr. Lietuvoje – 1670, kuriuo galite labai lengvai skirti 1, 2 ar 5 Eur paramą (nuo jų dar bus nuskaičiuoti mokesčiai ~40proc.), tiesiog išsiuntę SMS (Bitė, Telia, Tele2) žinutę su tekstu:

LETENELE1 ; LETENELE2 ar LETENELE5 .

 

Plačiau apie katinėlius:

Sapnas (rado namus) ir Elizabeth (rado namus)

Visa šeima jau rado namus. Mamulė Arielė buvo priglausta kartu su savo dviem naujagimiais kačiukais, priėmė į savo glėbį dar vieną, baltai juodą mažylį, kuris su savo dvejais broliukais buvo rastas Šeduvos viešajame WC (pastaruosius, prie savų dviejų, priėmė katytė Meškutė iš Valančiaus g., deja, jiems išgyventi nepavyko http://siauliuletenele.lt/meskute-868797671/ ; http://siauliuletenele.lt/arieles-seima-868797671/)

Besilaukianti juodoji Sonja savanorės globoje. Birželio 4d. susilaukė mažylių :). Tel. 869917185 (http://siauliuletenele.lt/sonjos-seima/). Mažyliai ir Sonja jau rado namus.

Trys likimo draugės globėjos namuose. Tel. 861290063.  Trispalvės- trumpakailė Gama (8mėn.), ilgaplaukės – Moka (rado namus) ir Madona (3m., rado namus). Sterilizuotos, vakcinuotos, čipuotos. (http://siauliuletenele.lt/gama-ir-madona/)

Trys katinėliai – rainai baltas sirgaliukas Griša (kastruotas, čipuotas), rainasis su mažiau balto Arachisas (8mėn., skiepytas, kastruotas, čipuotas, http://siauliuletenele.lt/arachisas-868797671/ ) ir raudonas Feniksas (skiepytas, kastruotas, čipuotas). Tel. 867612231

Raudonasis Feniksas su šeima.

Griša rado namus. Griša dar niekaip nepasveiksta, labai reikalinga namų globa..


~8mėn. katinukai bailiukai – Diezas ir Drulė, sterilizuoti, tel. 868797671

Sanga ir mažyliai rado namus. Dar viena trispalvė katytė Sanga birželio 1d. atsivedė spalvingų mažylių, net penkis. O birželio 3d. jos šeima pasipildė naujagimiu iš Radviliškio. Tel. 868797671

Vėliau šeima išvyko į savanorės namus ir dabar jau ieško savo nuosavo kampelio.. (http://siauliuletenele.lt/karcemu-kates-mazyliai-865409447/) MAŽYLIAI JAU RADO NAMUS.

Radviliškietis <3

Penki birželio 1-osios mažyliai

2 thoughts on “KARČEMŲ KATĖS

    1. Viena vakar buvo sugrąžinta, tikėkimės, kad jau grįžo pas savo vaikučius? Sukontaktuokite su vadove tel. 867612231.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *