Pasibaigė. Sukurkime letenėlėms jaukią ir saugią senatvę

Triskart VALIO sušukti būtų maža, tad kartojam jį šimtus kartų, dar tiek pat nuoširdžiai dėkojame ir žemai JUMS lenkiamės 🙏 Projektas, skirtas senolių gyvenimo sąlygoms pagerinti įsigyjant dar tris modulinius namelius – ĮGYVENDINTAS 🎉 14 500 EUR jau prikapsėjo! Ačiū tariame VISIEMS, kurie dalinosi šia žinia, prisidėjo, domėjosi projektu, kartu žengė koja kojon, aukojo. Ačiū, kad mylite gyvūnus taip pat stipriai, kaip tą daro mūsų prieglaudos komanda. KARTU mes didesni, KARTU mes – jėga! 💪

Atskirą padėką norime tarti Anastasijai Plotnikovai, kuri užbaigė šią projekto dalį, lėšų rinkimą. Ji prisidėjo didžiulia pinigų suma, tad jau šiandien galime pasidžiaugti dar viena didele sėkme, kuri mus visus subūrė. Ačiū, ačiū, ačiū mūsų partneriui aukok.lt! Be šios platformos lėšas rinkti būtų tikrai gerokai sudėtingiau ✌️

Mūsų keturkojai senoliai visiems siunčia po didžiulį lyžtelėjimą ir laukia jūsų svečiuose! 💙


Mums reikia JŪSŲ pagalbos, įgyvendinant dar vieną užsibrėžtą tikslą- įrengti papildomas patalpas senjorams! 🙏

Startuoja naujas Šiaulių letenėlės projektas aukok,lt portale ,,Sukurkime letenėlėms jaukią ir saugią senatvę!“

https://www.aukok.lt/projektai/Sukurkime-letenelems-jaukia-ir-saugia-senatve

Kol svarstėme, kūrėme, galvojome apie žiemos speigus ir rudens darganą, tačiau ši vasara tokia negailestinga savo deginančiu karščiu!

Mūsų kambariniai šuniukai net nenori būti lauke… Tik išleidžiam juos pasilakstyti į kiemą, nespėjam sutvarkyti jų kambariukų, o jie jau stovi prie durų ir prašosi įleidžiami atgal 🙂 Nes patalpos vėsinamos, ir jie ten jaučiasi geriau, nei lauke.

Mūsų svajonė ir tikslas- įsigyti dar tris modulinius namelius, kuriuos prijungus prie jau esamų septynių, praplėsime vidaus patalpas penkais kambariais su išėjimais į nuosavus aptvertus kiemelius ir taip reikalinga skalbykla.

Labiausiai gaila senjorų, kuriems skauda sąnarius, kuriems sunku ištverti ne tik žiemos šaltį, bet ir vasaros karštį. Daugumai jų ,,Šiaulių letenėlė“ tampa paskutiniais namais jų gyvenime, nes stebuklai vyksta labai retai… Mūsų pareiga jiems suteikti ne tik sočią ir aprūpintą senatvę, bet ir padėti jiems pasijausti lyg namie.

Penkiuose kambariuose galėtų apsigyventi 15-25 šuniukų, nes senukai jau protingi, tolerantiški vienas kitam, todėl vienoje patalpoje sutilptų 3-5 asmenybės su savo netrumpo gyvenimo istorijomis.

Jau įgyvendinti du mūsų projektai, skelbti aukok.lt portale- ,,Fenikso kelias užmirštiems beglobiams“ ir ,,Už rytojų be grandinių!“ Labai nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šių svajonių išsipildymo! ❤

Visi kartu mes kuriame gražesnę ateitį tiems, kuriuos nuskriaudė likimas…

Tereikia atsidaryti nuorodą ir paspausti ,,AUKOTI“.

https://www.aukok.lt/projektai/Sukurkime-letenelems-jaukia-ir-saugia-senatve

AČIŪ, kad esate kartu! ❤

https://www.facebook.com/715330268538051/posts/6521641234573563/